Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Dr. Sketchy's

Luna Bar - Hotel Kyjev, Rajská 2, 811 08 Bratislava

14.11.2017, show 20:00 (vstup od 19:30)

Dámy a páni,
Bratislava Burlesque vám v spolupráci s Ateliér AKTU prináša nový koncept unikátneho podujatia, celosvetovo známy Dr. Sketchy's Anti-Art School!

Spájame burlesque s kreslením a tak sa môžete kochať vystúpením a zároveň sa pokúsiť zachytiť tanečnicu v ladnom pohybe alebo v póze. Je to na vás! 

NO STRESS, na to aby ste na Dr. Sketchy's prišli, nemusíte vedieť kresliť, cieľom je zabaviť sa! Ceruzky, pastelky, papiere, všetko budeme mať pre vás prichystané.

Čakajú vás aj lahodné drinky, parádny playlist a nie jedna, ale až dve Bratislava Burlesque Showgirls, menovite Miss TiQ a Zaza LadyLace. Budete tak mať možnosť zachytiť úžasné ženské krivky a alternatívnu krásu. Zvládnete to?

Vstup: 19:30
Začiatok: 20:00

Vstup vhodný od 18 rokov.


Viac info na Facebooku.

Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup / Entry 10,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.