Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Close Harmony Friends A Cappella Fever

Klub Nájomná jednotka 210, OC MAX Nitra, Chrenovská 30, 949 01 Nitra

29.11.2017 19:00

Koncert k pripravovanému albumu „A Cappella Fever“

Výnimočná a´cappella vokálna skupina interpretujúca vo svojom repertoári rock, pop, jazz a gospel v pestrej ponuke štýlu tzv. A´cappella Light pripravuje už v poradí ôsmy album.
Skupina pôsobí na Slovensku od roku 1990 a od svojho založenia pravidelne brázdi  javiská a scény doma i v zahraničí navštíviac temer všetky Európske krajiny vrátane Anglicka, Belgicka, Španielska, Talianska /Vatikánu, Švédska, Nórska, Nemecka, Poľska, Maďarska, Rakúska, Českej republiky, Srbska, pričom v zámorí účinkovala trikrát v Kolumbii, rovnako trikrát v Mexiku, v Japonsku a uskutočnila  po tri roky za sebou koncertné turné po najväčších mestách Východného aj Západného pobrežia Austrálie (Sydney, Melbourne, Canberra, Perth). V máji 2008 skupina mala možnosť účinkovať ako hosť koncertu Bobby McFerrina v NTC Bratislava. Na CD skupiny Desmod „Javorový album“ teleso naspievalo ako hosť a´ cappella verziu skladby „Posledná“.

Close Harmony Friends nahrali 7 albumov, ktoré reflektujú ich spevácky talent a všestrannosť. V roku 2008 skupina nahrala prvé slovenské a cappella DVD  s názvom „Live in Bratislava“. Na koncerte  plnom squelej hudby budú znieť v ohňostroji tónov prevažne skladby z pripravovaného albumu.

Viete, že :
1) Close Harmony Friends účinkovali na všetkých svetadieloch okrem Antarktídy?
2) členom Close Harmony Friends je už dlhé roky hlásateľ RTVS - Slovenského Rozhlasu Rado Tomeš ?
3) historicky prvým a cappella „beat boxerom „ na Slovensku bol člen Close Harmony Friends dnešný manažér telesa Feri Vlasák ?
4) Close Harmony Friends spievalo pred publikom v ktorom sedel Franco Nero a Milla Jovovich ?
5) členkou  je aj  Eva Pacovská, ktorá hudobne aj vokálne naštudovala muzikál „Povolanie Pápež“ v DAB  Nitra ?
6) členku telesa Evu Pacovskú môžete pravidelne  vidieť v obľúbených programoch TV Markíza  „Susedské prípady“ a „Rodinné prípady“  ?
7)  Mario Fančovič je dlhoročným členom Mestského divadla v Badene a hovorí perfektne nemecky ?


Viac na Facebooku a Instagrame.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky  vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie (prízemie) 10,00 € Nie je v predaji
ZŤP-S s doprovodom ( 1+1) 0,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.