Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Vinum Laugaricio 2017

Areál výstaviska, K výstavisku 447/14, 911 40, Trenčín.

1.12. - 2.12.2017

Milovníci vína sa stretnú v Trenčíne

Jedinečný zážitok z degustácie špičkových vín zo Slovenska a zahraničia ponúkne 1. a 2. decembra v areáli výstaviska Expo Center Trenčín 13. ročník zimného festivalu vína VINUM LAUGARICIO. Medzi vystavovateľmi nebudú chýbať ani výrobcovia destilátov a firmy ponúkajúce obalové i úžitkové sklo a doplnkový sortiment pre vinárov.

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy VINUM LAUGARICIO je odborný sprievodný program, ktorému dominujú súťaže - 11. ročník súťaže Šampión výstavy VINUM LAUGARICIO v sekcii vína pod vedením uznávaného odborníka prof. Ing. Fedora Malíka, DrSc., ktorý je tvorcom moderného vinárskeho povedomia Slovákov a 11. ročník medzinárodnej súťaže ovocných a obilných destilátov SPIRITUS SLOVAKIA. očas celej výstavy degustovať vzorky vína a destilátov vo verejnom degustačnom stánkuDegustácia vín sa bude konať opäť formou žetónov.

Nebude chýbať ani gastro zóna s pochutinami k degustácii. Šéfkuchár DIVA restaurant pri synagóge – Michal Škorec opäť zláka návštevníkov na úžasné menu.

Otváracie hodiny:
1.12.2017 od 13.00 do 22.00 h
2.12.2017 od 10.00 do 22.00 h

Bližšie informácie o podujatí nájdete na www.expocenter.sk alebo na Facebooku.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Dospelí 7,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.