Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Pink Floyd Project Lt

Steel Aréna, Nerudova 12, 040 01 Košice

07.12.2017 19:00

PREDAJ VSTUPENIEK V SIETI PREDPREDAJ.SK BOL POZASTAVENÝ. ZAKÚPENÉ VSTUPENKY OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI.

NEZABUDNUTEĽNÁ HUDBA PINK FLOYD  V STEEL ARÉNE V KOŠICIACH 7.12.2017


Pink Floyd! Táto vynikajúca rocková kapela je dobre známa miliónom ľudom na celom svete. Je takmer nemožné nájsť skalného fanúšika, ktorý by nepoznal "Money", "Time", " Brick In The Wall Part 2", "Wish You Were Here" a mnoho ďalších piesní od tejto legendárnej skupiny.

Počas svojej kariéry predali viac ako 250 miliónov albumov - viac ako AC / DC "The Rolling Stones".
Ich posledné svetové turné bolo v roku 1994 a posledné oficiálne verejné vystúpenie v roku 2005  počas koncertu "Live 8".

Skupina Pink Floyd ovplyvnila rockovú hudobnú tvorbu hudobníkov 70. rokov ako sú David Bowie[1], Genesis a i.

Obrovský vplyv tejto úžasnej kapely trvá do dnes a len máloktorému hudobnému telesu sa podarí produkovanie celej tvorby PINK FLOYD.

Jedna z takýchto formácii "Pink Floyd projekt Lt" ktorá  s pôsobivým videom, svetelnými efektami, s viac než tuctom muzikantov na pódiu a s množstvom tých najlepších skladieb legendárnej skupiny "Pink Floyd" sa predstaví na jedinom exkluzívnom koncerte na Slovensku v STEEL ARÉNE v Košiciach dňa 7.decembra 2017 o 19.00 hod.

Zľavy:
Pre imobilných návštevníkov je v STEEL ARÉNE vyhradená časť nad sektorom B12. Viac info TU.
Doprovod vozičkára - je potrebné si zakúpiť vstupenku v plnej cene. Odporúčamé si zakúpiť vstupenku do sektoru B12. Viac info TU.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Pink Floyd Project Lt