Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

The best of OMEGA

Steel Aréna, Nerudova 12, 040 01 Košice

16.12.2017 19:00

PREDAJ VSTUPENIEK V SIETI PREDPREDAJ.SK BOL POZASTAVENÝ. ZAKÚPENÉ VSTUPENKY OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI.

Omega po roku opäť v STEEL ARÉNE 
Po fantastickom koncerte OMEGA TESTAMENTUM v roku 2016 sa môžeme opäť tešiť na prvotriednu šou maďarskej rockovej legendy Omega tento krát so starými a najlepšími hitmi. 

OMEGA zahrá v STEEL Aréne druhýkrát, János Kóbor sľubuje „v roku 2017 odohráme naše najväčšie a staré hity ,ktoré nezazneli v roku 2016 a tešíme sa na fantastické publikum v STEEL Aréne“ Fanúšikovia Omegy sa môžu tešiť na ich najznámejšie skladby a prepracované svetelné efekty, ktoré sú zárukou ďalšieho skvelého hudobného zážitku. 

OMEGA zahrá svoje najznámejšie skladby a s projektom the Best of OMEGA to bude ich druhé vystúpenie v STEEL ARÉNE. Koncert organizuje Aréna Promotion v spolupráci so spoločnosťami elóKONCERT.

Foto z koncertu 2016 STEEL ARÉNA KOŠICE TU.
Videá z koncertu 2016 STEEL ARÉNA KOŠICE TU.

Zľavy:
Pre imobilných návštevníkov je v STEEL ARÉNE vyhradená časť nad sektorom B12. Viac info TU.
Doprovod vozičkára - je potrebné si zakúpiť vstupenku v plnej cene. Odporúčamé si zakúpiť vstupenku do sektoru B12. Viac info TU.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
The best of OMEGA