Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

ŽIVÁ VODA /Horváth, Skovay, Uherčík/ + ACES + hosť Fero Griglák

Majestic Music Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

13.12.2017 20:00

Comeback storočia, ako mnohí návrat Paľa Horvátha na koncertné pódia právom nazývajú, sa začal pred vyše troma rokmi. Na koncerte, pri príležitosti tridsiateho výročia založenia skupinyTublatanka, čakal pred vchodom do MMC klubu textár a exmanažér tohto ikonického tria, Martin Sarvaš, na bývalého speváka a basgitaristu. Počuté  a videné bolo treba spracovávať takmer dva roky. S Palom Horváthom sa potom spojil skutočný rocker telom a dušou, gitarista a skladateľ Peter “Peci“ Uherčík, autor nielen kultovej skladby „Loď do neznáma“, ale aj titulov z vysoko ceneného albumu MAGMA. Prvé spoločné vystúpenie v dome kultúry Nivy v máji 2016 , kde trio doplnil do údernej zostavy „Mr. Big Hit“, bubeník Igor „Teo“ Skovay, dopadlo nad očakávanie. Uplynul ďalší rok a krst ohňom na festivale v Prešove dopadol dobre, rovnako koncerty v dôležitých kluboch. Na rok 2018 je pripravený limitovaný počet termínov pre usporiadateľov, ktoré sa utešene zapĺňajú.

Vianočný koncert 13. decembra 2017 otvorí skupina ACES, jeden z kandidátov na titul Objav roka, hrajúca elektrizujúci old school heavy blues rock, s charizmatickým frontmanom Tomom Michalčákom. Ďalším hosťom bude legendárny gitarista a autor FERO GRIGLÁK, ktorý nielen stál za úspešným aranžmán nesmrteľného hitu „Loď do neznáma“, ktorá na koncerte v špeciálnej úprave zaznie, ale aj za viacerými skladbami z albumu MAGMA, ktoré ŽIVÁ VODA dnes má zaradené v programe. Druhým pilierom sú rockové klasické perly z prvých štyroch albumov skupiny, ktorá sa už v pôvodnej zostave nikdy nestretne, hoci si to jej bubeník Ďuro Černý na sklonku života tak veľmi prial. Vyvrcholením playlistu sú skladby PROMETEUS a SMRŤ A SLÁVA. Citujúc nemenovaného fanúšika: “ Počul som naživo Prométea, už môžem umrieť!“

V závere koncertu si za druhú sadu bicích sadne Peciho mladší brat Martin. Vianočnú atmosféru koncertu doplnia aj koledy.

Staňte sa svedkami koncertnej udalosti, aká sa už niky nezopakuje! Palo Horváth sa vráti späť na pódium v excelentnej spoločnosti!

VIP:
- sedenie pri stoloch na balkóne s priamym výhľadom na pódium
- slané pochutiny, víno a minerálka v cene
- vlastná toaleta
- fajčiarska miestnosť


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 12,00 € Nie je v predaji
Sedenie 15,00 € Nie je v predaji
VIP 20,00 € Vypredané
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.