Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Beánia Ekonómov 2017

Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 824 12 Bratislava

24.10.2017 20:00

OFICIÁLNA BEÁNIA EKONÓMOV, na ktorej ako správny študent Ekonomickej univerzity v Bratislave rozhodne nemôžeš chýbať.

Už v Utorok 24.Októbra príď zažiť akciu, o ktorej sa bude ešte dlho rozprávať a nikdy na ňu nezabudneš!!! Ako už tradične, aj tento rok sa môžeš tešiť na kvalitných interpretov ako sú Majk Spirit, Medial Banana, Billy Barman, DJ EKG či DJ Alex Smith a tiež nášho špeciálneho hosťa Celeste Buckingham.

Dopravu na tohtoročnú beániu nám budú zabezpečovať jedinečné párty autobusy, ktoré budú premávať kyvadlovo medzi všetkými internátmi EU a Refinerry gallery ako pred tak aj po akcií. Termíny odchodov budú upresnené.

NORMÁL 9.99,- EUR.
VIP 13,99,- EUR
VIP ma k dispozícií vlastný vstup, welcome drink, bezplatné šatne, rozšírená ponuka drinkov na bare a mnoho iného.Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.