Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

3. NARODENINY RÁDIA ANTÉNA ROCK

Ateliér Babylon, Námestie SNP 473/14, 811 06 Bratislava

27.10.2017, 20:00

3. NARODENINY RÁDIA ANTÉNA ROCK
Poďte s nami osláviť 3. narodeniny najpočúvanejšieho ROCKOVÉHO rádia na Slovensku! Tento večer nebude len taký obyčajný piatok.

Čaká na vás peckový program: Kapela Guns ´N Roses Tribute, odovzdávanie hudobných cien Rádia Anténa Rock a to najväčšie prekvapenie príde na záver: UNIKÁTNY KONCERT KAPELY TUBLATANKA!

Toto nemôžete zmeškať! Začíname o 20:00
Tešíme sa na Vás. 

POZOR! Prvých 500 lístkov v hodnote 9,90 €. Potom sa cena zvyšuje 12,90 €! Takže neváhaj!!!
V CENE VSTUPENKY JE PIVO 0,5l + narodeninový pohár Rádia Anténa Rock, do ktorého si môžeš potom čapovať pivo po celý večer.  
V CENE VSTUPENKY PREMIUM PLUS JE 3 X PIVO 0,5l + narodeninový pohár Rádia Anténa Rock, do ktorého si môžeš potom čapovať pivo po celý večer.  
VIP lístok je v hodnote 19,90 € - v cene je 3 x 0,5l piva, narodeninový pohár Rádia Anténa Rock, peckový výhľad z balkóna na pódium a žiadna tlačenka!


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
PREMIUM PLUS 14,90 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.