Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Zuzana Mikulcová & Michal Šelep

Irish Pub Martin, M. R. Štefánika 86/A, 036 01 Martin

13.10.2017 21:00

Zuzana Mikulcová & Michal Šelep
Irish Pub, Martin
13.10.2017, 21:00


Zuzana Mikulcová & Michal Šelep sa predstavia prvýkrát v Martine!

Žánrovo autorký projekt speváčky Zuzany Mikulcovej spája slovenské texty s pop-soulom a s prvkami elektronickej hudby. Aktívne funguje zhruba štyri roky. Počas tohto obdobia stihla s kapelou vydať debutový album „Slová“ s podporou Hudobného fondu, výstúpiť ako predskokanka Lise Simone v Slovenskom rozhlase a Jamesovi Bluntovi v NTC. Predstavila sa v televíznych reláciách Advent 2016 na Rtvs, Legendy popu, Zlaté časy a ako hudobný hosť vystúpila v relácií Trochu inak s Adelou Banášovou v SND. V roku 2010 sa stala „Novou tvárou slovenského jazzu“. Tento rok vystúpila so svojou kapelou aj na festivale Pohoda. Momentálne pripravuje svoj v poradí druhý album.

Už 13.10.2017 sa môžete tešiť na skvelý koncert Zuzany Mikulcovej & Michala Šelepa u nás v Irish Pube Martin. Začíname o 21:00.

Otvorenie brány: 19:00Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 4,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.