Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Nvmeri - Tour De Club - Bratislava

Ateliér Babylon, Nám. SNP 14, 811 06 Bratislava.

17.10.2017, 20:00

Trio Nvmeri na svojej šnúre “Tour de ♣︎” (tour de club) neobíde ani Bratislavu.

Po krste na tohtoročnej Pohode a samotnom vydaní nového albumu “I Don’t Think So” v júli tohto roku vyráža Nvmeri na jesenné turné. Jeden zo 14tich koncertov odohrajú práve u nás. V novom programe sľubujú miešať nové skladby s predošlými singlami. Pri tom všetkom nemôže chýbať ich povestná dávka improvizácie a spontánnych zvratov.

Nvmeri sú Pišta Kráľovič, Miro Tuchyňa a Paľo Javorník a za dekádu svojho pôsobenia prešli viacerými zvukovými premenami. V ich najnovších výtvoroch zjavne počuť návrat k vplyvom čiernej hudby počas svojho pôsobenia v kostoloch, kde sa spoznali. Komplexné ale tanečné grooves usporiadané do hravých celkov, soulové gitary, energické synťákové plochy dopĺňajú hutné basové linky a harmonické vokály všetkých hudobníkov.

Album "I don't think so"
Recenzia
Youtube kanál
Web


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.