Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Dežo Ursiny: Príbeh 70

Záhrada - CNK, Námestie SNP 16, 974 01 Banská Bystrica

07.10.2017 20:00

Na začiatku októbra si v Banskej Bystrici pripomenieme nedožité 70. narodeniny Deža Ursinyho. Počas večera zaznie prierez tvorbou Ursinyho piesní v interpretácii skupiny Definitívum. Publikum v kultúrnom Záhrade bude môcť počuť piesne od obdobia The Beatman, cez tvorbu z platní, ktoré vznikali v spolupráci s básnikom Ivanom Štrpkom, až po neskoršie piesne, ktoré Dežo Ursiny písal celkom sám.

Skupinu Definitívum bude hrať v zložení: Ondřej Daniš, Martin Novák, Jiří Machala, Michaela Turcerová, Juraj Havlík a Marcel Daniš, ktorý patril k prvým členom Dežovej skupiny Provisorium v 70. rokoch. Na Ursinyho budú spomínať aj špeciálni hostia - jeho dlhoroční kolegovia a priatelia - básnik Ivan Štrpka a zakladateľ skupiny Burčiak Pavel Daněk.

V rámci koncertu bude pokrstený aj Spevník Deža Ursinyho, ktorý predstavuje skvelú pomôcku pre hudobníkov, ale poteší aj vyznávačov poézie Ivana Štrpku a pekných kníh. Podujatie organizuje projekt Literárna bašta.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 5,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.