Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

MYRATH + MANIGANCE + RENAISSENSE

Randal club, Karpatská 2, 81105 Bratislava

20.03.2018 18:00

MYRATH + MANIGANCE+ RENAISSENSE

V marci budúceho roka vyráža na svoje prvé headline európske turné  najznámejšia metalová kapela z Tuniska- kapela MYRATH, ktorej setlist bude prierezom ich doterajšej tvorby vrátane ich posledného albumu Legacy . Fanúšikom predstavia niečo aj z pripravovaného albumu , ktorý bude viac melodickejší  a čo je takou zaujímavosťou, že nahrávania sa zúčastnil aj Tuniský filharmonický orchester. Kapela Myrath vznikla v roku 2001, doposiaľ vydala 5 albumov a postupne sa vypracovala za najznámejšiu kapelu z Tuniska. Ich tvorba je ovplyvnená tuniskou a severoafrickou kultúrou.  Pri príležitosti svojho prvého európskeho turné zavítajú  aj do Bratislavy. Ako suport sa predstaví francúzska kapela Manigance a slovenská kapela Renaissense.

Cena na mieste: 25 eur


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 21,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.