MYRATH + MANIGANCE + RENAISSENSE

MYRATH + MANIGANCE + RENAISSENSE

20.03.2018 18:00
Randal club, Karpatská 2, 81105 Bratislava

MYRATH + MANIGANCE+ RENAISSENSE

V marci budúceho roka vyráža na svoje prvé headline európske turné  najznámejšia metalová kapela z Tuniska- kapela MYRATH, ktorej setlist bude prierezom ich doterajšej tvorby vrátane ich posledného albumu Legacy . Fanúšikom predstavia niečo aj z pripravovaného albumu , ktorý bude viac melodickejší  a čo je takou zaujímavosťou, že nahrávania sa zúčastnil aj Tuniský filharmonický orchester. Kapela Myrath vznikla v roku 2001, doposiaľ vydala 5 albumov a postupne sa vypracovala za najznámejšiu kapelu z Tuniska. Ich tvorba je ovplyvnená tuniskou a severoafrickou kultúrou.  Pri príležitosti svojho prvého európskeho turné zavítajú  aj do Bratislavy. Ako suport sa predstaví francúzska kapela Manigance a slovenská kapela Renaissense.

Cena na mieste: 25 eur


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Voľné státie
    Cena
    21,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané