Zoznam s.r.o.
 

FIT POBYTY

Slovensko

Sezóna 2017

Tiež máš problém nájsť kvalitný program na víkend? Poď s nami na hory a my ti ukážeme, ako ľahko sa dá zdravo žiť. Stačí si vybrať niektorý z našich pobytových balíkov a o kvalitný víkendový program plný zábavy, pohybu, relaxu a užitočných informácii máš postarané!

Fight Camp – Zamerané na box

Link: fitpobyty.ceztrenera.sk/produkt/fight-camp-pre-zaciatocnikov/
Termín: 17.11. – 19.11.2017
Miesto: Penzión Perún** - Snowland Valča
Cena pre 2 osoby: 358 €
Predpredaj cena: 315 € (12% zľava)

Vieme, že bojové športy nie sú len pre bitkárov. Vedia to aj naše klientky a klienti, pre ktorých sme sa rozhodli zorganizovať 3-dňový športový camp so zameraním na box v krásnom horskom prostredí Valčianskej doliny. Ak si aj ty fanúšikom týchto športov alebo len hľadáš doplnok k svojim pohybovým aktivitám, neváhaj a pridaj sa k nám. Box je totiž naozaj úplne pre každého. A samozrejme,  ak by ti tréningy nestačili, máme pre všetkých pripravenú aj prednášku o výžive, workshop zameraný na prípravu zdravých raňajok, či wellness v susednom 4* hoteli Impozant.

____________________________________________________________________________________________________

Fit Štartér

Link: fitpobyty.ceztrenera.sk/produkt/fit-starter/
Termín: 10.11. - 12.11.2017
Miesto: Hotel FIS*** - Štrbské Pleso
Cena pre 2 osoby: 418 €
Predpredaj cena: 367 € (12% zľava)

Chceš konečne zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu, len nevieš ako začať? V tom prípade je tento štartovací fit víkend poskladaný presne pre teba! Keďže je práve začiatok každej zmeny tým najťažším, rozhodli sme sa dať spolu s trénermi a výživovým poradcami dokopy tie úplne najdôležitejšie informácie ohľadom cvičenia a zdravej výživy. Následne sme ich pretavili do prednášok, workshopov a cvičení zameraných na chudnutie a tvarovanie postavy, a vytvorili nabitý víkendový program priamo na Štrbskom Plese. Žiadne protirečiace internetové návody ako schudnúť, ani zaručené očistné kúry a drastické diéty. Len odborníci a nimi podávané fakty, ktoré ti skutočne môžu pomôcť nakopnúť do tak chcenej zmeny!

____________________________________________________________________________________________________

Power Joga & Fitness Víkend

Link: fitpobyty.ceztrenera.sk/produkt/power-joga-fitness-vikend/
Termín: 10.11. - 12.11.2017
Miesto: Grandhotel Praha**** - Tatranská Lomnica
Cena pre 2 osoby:  458€
Predpredaj cena: 403 € (12% zľava)

Ak chceš cez víkend zrelaxovať, no zároveň si poriadne zamakať, nič lepšie ako kombináciu power jogy a funkčného tréningu nevymyslíš. Práve z tohto dôvodu sme tieto dve činnosti spojili, pridali k nim 4-hviezdičkové ubytovanie, wellness, prednášky o strave a skvelú kuchyňu Grandhotela Praha v Tatranskej Lomnici, a vznikol tento špecifický Power Joga & Fitness pobyt. Niečo pre ľudí, ktorí majú radi z každého rožku trošku!

 
 
 
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.