Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Dunajský pohár národov v silovom trojboji

M-SPORT, Zlatovská 2327, 91105 Trenčín

7.10.2017, 10:00

Dunajský pohár v silovom trojboji.

22. ročník  Dunajského pohára, medzinárodnej súťaže v silovom trojboji, konajúcej sa pod záštitou európskej federácie silového trojboja, na ktorej sa predstavia reprezentácie najlepších európskych družstiev.
Na tradične kvalitne obsadenom podujatí uvidia diváci súboje v tradičnom a rovnako aj v modernom silovom trojboji (tzv. RAW). Medzi najväčšie divácke lákadlá bude patriť aj slovenská majsterka sveta, Ivana Horná.
Okrem slovenských reprezentantov sa predstavia aj družstvá Rakúska, Bulharska, Chorvátska, Nemecka, Maďarska, Rumunska, Srbska a Ukrajiny.
Keďže po prvýkrát v histórií konania Dunajského pohára bola vyhlásená odmena za svetový rekord, očakáva sa mimoriadne vzrušujúca súťaž.

* Otvorenie brán o 9:30.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.