Zoznam s.r.o.
 

Discokoncert BONEY M

Trenčín, Prešov

December 2017

Po vypredných koncertoch v Bratislave sa svetoznáma skupina Boney M predstaví aj fanúšikom v Trenčíne a Prešove. Mikulášsku oldies diskotéku s hviezdou večera, skupinou Boney M, pod vedením Sheily Bonnick, si môžete vychutnať už 7. decembra v trenčianskom Piano Club-e a 9. decembra v prešovskom ENCORE the club. Nepremeškajte Vašu šancu zúčastniť sa tohto jedinečného predstavenia a zakúpte si vstupenky už dnes.

Piesne ako DADDY COOL, RASPUTIN, RIVERS OF BABYLON a mnoho ďalších zaručene roztancujú všetkych bez rozdielu veku. Súčasťou koncertu bude aj skvelá oldies diskotéka pred a po vystúpení skupiny, ktorá dotvorí dokonalú a energiou nabitú hudobnú noc.

Ceny vstupeniek:
Státie:

14,99* Eur

VIP
44,99* Eur
VIP vstupenka obsahuje: vstup do VIP sektoru, vlastný bar, welcome drink, najlepší výhľad na koncert, CD skupiny s podpisom.

Kúpa VIP lístku nezahŕňa sedenie a rezerváciu stola vo VIP sektore. Je potrebné si rezervovať stôl priamo v klube.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.