Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Daniel Sloss – NOW

Majestic Music Club, Karpatská 3089/2, 811 05 Bratislava

18.10.2017 20:00

Talentovaný a medzinárodne oceňovaný škótsky stand-up komik Daniel Sloss sa po roku opäť vracia na Slovensko a prichádza s novou show NOW!

Rekordne, už sedemkrát, Daniel účinkoval v slávnej nočnej americkej televíznej show "Conan", deväťkrát sa objavil pred publikom najväčšieho svetového festivalu umení Edinburgh Fringe, dvakrát mal svoju vlastnú show na Broadway, minuloročný víťaz medzinárodnej ceny Best of the Fest na Sydney Comedy Festivale je aktuálne opäť na turné s množstvom pozitívnych recenzií od médií v Australázii, USA, Veľkej Británii a Európe.

NOW, what’s next….?

NOW je nová, skvelá, desiata sólová show Daniela Slossa. Pozývame vás na stand-up vystúpenie plné irónie, inteligencie, humoru i skvelej práce s publikom, aká sa na slovensku často nevidí. Fresh prístup, brilantné postrehy aj angličtina Daniela Slossa vás dostanú!

Špeciálnym hosťom show je Danielov dlhoročný priateľ, skvelý anglický stand-up komik Kai Humphries.
"Sloss je jednoducho svetová trieda ... Nádejný a nehanebný ... veselý ... inteligentne a ironicky rozpráva o pokrytectve človeka" ★★★★ (Herald Sun, Austrália)
"Zábavné, inteligentné a očarujúce" ★★★★ (Edinburgh Evening News)
"Brutálny pozorovací humor" (Time Out, New York)
"Úžasné… i desivé… obrovské výbuchy smiechu… zlatý klinec festivalu" ★★★★★ The Australia Times


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Daniel Sloss – NOW
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Plocha 19,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.