Pecha Kucha Night - Bátovce vol. 3

Pecha Kucha Night - Bátovce vol. 3

14.09.2017 18:00
Divadlo Pôtoň, Bátovce 358, 935 03 Bátovce

PECHA KUCHA NIGHT vol. 3
Výstava: Ilona Németh - Keď

Gretka Pavlovová / Festival Atmosféra
Iveta Ditte Jurčová / Psota na Slovensku
Martin Krištof / KinoBus
Michaela Hefková / Rozbicyklujme Nitru!
Pavel Michal / Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella
Monika Bartošová / OZ Hroneko
Maja Halmová / Nástupište 1-12
Juraj Havlík / OZ za! amfiteáter
Denis Rapčan / Lion Performance - Street Workout Levice
Radka Hrnčiarová a Marína Bartošová / Kaspian

Vstupné:
Pecha Kucha + výstava Ilony Németh: 3 eurá v predpredaji, na pokladni pred produkciou: 5 eur
Rodinná vstupenka (4 osoby) na celé podujatie Pecha Kucha: 10 eur v predpredaji, 15€ na pokladni pred produkciou

Viac info o Pecha Kucha

Zámerom PECHA KUCHA NIGHT – BÁTOVCE (PKN) je podporovať a prezentovať zaujímavé organizácie a podujatia, najmä tie, ktoré prebiehajú na báze občianskych a komunitných aktivít. Priestor však budú mať aj zaujímavé projekty a osobnosti zo súkromného sektora, ktoré okrem svojej podnikateľskej činnosti vytvárajú pridané hodnoty smerom ku kultúre, umeniu, tradíciám, špecifickej gastronómii či remeslu. PKN – Bátovce sa sústredí najmä na regióny Tekova a Hontu, avšak, každá edícia bude doplnená o projekty a osobnosti s celoslovenským, prípadne medzinárodným presahom. Táto línia PKN bude z hľadiska dramaturgie líniou nových impulzov, motivácií a pozitívnych príkladov, ako sa dajú veci robiť lepšie. Určite budeme pozývať zástupcov veľkých festivalov, dizajnérov, typografov, architektov, kultúrnych operátorov z nezávislých centier, cestovateľov, dobrodruhov, kreatívcov z oblasti videotvorby, reklamy, odevného dizajnu alebo PR, či marketingu, ale aj lídrov občianskych aktivít (oblasti: enviromentálne projekty, sociálne projekty, dobrovoľnícke projekty a pod).

Chceme veriť, že PKN – BÁTOVCE bude platformou pre výmenu skúseností, nadväzovania partnerstiev a zdieľanie informácií. PKN chce mobilizovať občianske aktivity v regióne a spájať ich.

Čo je Pecha Kucha?
Keď architekti zo štúdia Klein Dytham v Tokiu zakladali formát Pecha Kucha, išlo im o to, aby si pravidelne a v skratke vymenili s kolegami a priateľmi od dizajnu a umenia novinky o projektoch, na ktorých robia. Medzitým sa 20 obrázkov x 20 sekúnd rozšírilo do celého sveta, do stoviek miest.

Pecha Kucha 20×20 je jednoduchý formát prezentácie, počas ktorého prezentujúci komentuje 20 obrázkov, každý z nich po 20 sekúnd. Prezentácia beží automaticky, prezentujúci nemá možnosť ovplyvniť čas ani meniť už odsúhlasené poradie snímkov. Projekt PECHA KUCHA na Slovensku úspešne funguje v Bratislave, Košiciach, Nitre, Žiline, Poprade, Prešove a v Trnave. Bátovce sú ôsmym miestom na slovenskej mape Pecha Kucha.

Podujatie sa uskutočňuje v rámci projektu Centrum umenia a kreativity, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Viac informácií nájdete TU, kontakt: divadlo@poton.sk


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 • Vstupenka Pecha Kucha + výstava Ilony Németh
  Cena
  3,00 €
  Nie je v predaji
 • Rodinná vstupenka Pecha Kucha + výstava Ilony Németh
  Cena
  10,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia