Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

PS:Digital Academy - Digital is Awesome

PS:Knowledge Center (nad PS:Digital, vchod z terasy) Šusteková 5, 85104 Bratislava

14.9.2017, 16:00 - 19:00

Trvanie: 3 hodiny
Minimálny počet účastníkov: 10
Úroveň: Začiatočník

Digitálny marketing je úžasný a mení sa každý deň. Spoznajte všetky možnosti, ktoré ponúka a ovládnite nástroje online komunikácie a získajte maximum pre váš marketing a business.
V prvej polovici školenia sa dozviete:
- Predstavenie aktuálnych možností a nástrojov digitálneho marketingu
- Aplikácie týchto nástrojov pre reálny biznis
- Push vs pull marketing, čo znamená doba „discover“
- Aké dôležité sú mobily vo vašej komunikácii
- Príklady najlepších kampaní

V druhej polovici školenia sa dozviete, ako technicky pripraviť digitálnu kampaň tak, aby ste vedeli optimalizovať, cieliť na remarketingové publiká či sledovať aktuálne čísla. Vysvetlime vám, čo predstavujú skratky GA, CTR, GTM, CPM, PPC, CPA, ... a ako vám pomôžu zlepšiť výsledky vašich kampaní.

PS:Digital Academy je vzdelávací program z dielne digitálnej agentúry PS:Digital. Máme pre vás pripravené zaujímavé a užitočné témy zo sveta digitálneho marketingu. Na našich školeniach sa dozviete praktické tipy, ako čo najlepšie komunikovať na sociálnych sieťach, ako čo najefektívnejšie využívať reklamné formáty a cielenie, ako čítať dáta a štatistiky a ako ich využiť pre ďalšie plánovanie. 
Každé školenie vedie skúsený školiteľ - človek z PS:Digital, ktorý ma nie len vedomosti, ale aj praktické skúsenosti z danej oblasti a vie tak poskytnúť reálne príklady a best practices.
Digital is Awesome sa uskutoční vo štvrtok 14. septembra od 16:00 do 19:00 v PS:Knowledge Center (nad PS:Digital, vchod z terasy).

V prípade otázok, skupinových zľavách, fakturácie nás kontaktujte na academy@psdigital.sk

Viac info o PS:Digital nájdete na www.psdigital.sk.


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné sedenie 50,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.