Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, TIARRA, DARFALL

Randal club, Karpatská 2, 81105 Bratislava

17.09.2017 19:30

Folk/doomoví SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY v Bratislave !!!

Na Slovensko sa po dlhšom čase vracajú SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY. Táto legendárna kapela z Českej republiky, ktorá mieša doom metal s výraznými stredoeurópskymi folkovými prvkami,  je vrámci žánru právom považovaná za jedno z najkvalitnejších zoskupení v Európe, čo potvrdzuje i fakt, že ich domovskou stajňou je už pár rokov francúzske špičkové vydavateľstvo Season Of Mist. Jej korene siahajú až do prvej polovice 90-tych rokov a bola od začiatku lídrom a trendsetterom na českej scéne! Kapela aktuálne pracuje v štúdiu Rolanda Grapowa na novom albume pod producentským dohľadom Yossiho Sassiho z Orphaned Land, čo je neodškriepiteľnou zárukou kvality! 17. septembra vás teda všetkých pozývame do Randal clubu v Bratislave, kde si budete môcť SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY vychutnať naživo.

Na koncerte sa predstavia aj hostia, konkrétne gotickí symfonici TIARRA z Rumunska, ktorí po získaní stabilnej pozície na domácej scéne, po prvý krát vyrážajú na európske turné. Vrele vám túto kapelu odporúčame, určite nebudete sklamaní.     

Druhým hosťom budú rakúski thrash/deathoví DARKFALL. Kapela aktuálne vydala nový album s názvom "At The End Of Times" a patrí vrámci svojho žánru k špičke na rakúskej scéne. Na Slovensku sa už predstavili niekoľkokrát a preto pre viacerých nebudú úplnou neznámou.

Nedeľa 17. septembra teda bude patriť Randal clubu, kde si prídete na svoje pri kvalitnej metalovej hudbe!

Viac info na Facebooku a www.guttersociety.com.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 10,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.