Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

VANDA koncert + krst nového albumu Valor

LUNA Bar (hotel Kyjev), Rajská 2, 811 08 Bratislava

28.09.2017 20:00

Po dlhšom čase sa speváčka VANDA opäť vrátila z Latinskej Ameriky do Bratislavy, aby na svojom jedinom koncerte na Slovensku predstavila a pokrstila nový španielsky album Valor z dielne štúdia Little Beat, ktorý vychádza 7. septembra. Tešiť sa môžete na úplne nové skladby, ale aj staré skladby v novom šate a tiež na vynikajúcu kapelu, ktorá bude Vandu sprevádzať v zložení: Stano Kociov (bicie), Miloš Bulík (basa), Peter Bulík (gitara), Matúš Ferko (kláves, sample).
Tešíme sa na vás!

Kapacita podniku a hlavne miest na sedenie je obmedzená, preto odporúčame si včasnou rezerváciou v Luna Bare na čísle 0911 872 672 zaistiť sedenie.

Viac o evente.
Viac o Vande.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 10,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.