Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

World Music Festival Bratislava 2017

Ateliér Babylon, Námestie SNP 14 (vchod Kolárska 3), 811 06 Bratislava

23.09.2017 19:00V centre Bratislavy sa bude konať 21.-24. septembra medzinárodný World Music Festival 2017, ktorý na svojom exkluzívnom galakoncerte uvedie prehliadku špičkových hudobníkov. V Ateliéri Babylon sa 23. septembra predstavia 3 elitné projekty. Každý z nich ponúkne iný odtieň žánrovo aj  nástrojovo rozmanitej world music.


Karolina Cicha je momentálne jeden z najzaujímavejších speváckych zjavov na poľskej scéne. Hrá na množstve nástrojov súčasne a používa rôzne vokálne techniky, ktoré sama vymyslela. Pochádza z kultúrne aj etnicky rozmanitej oblasti Podlesie. Jej úspešný album 9 jazykov je spoluprácou s multiinštrumentalistom Bartom Palygom. Piesne na tomto albume skomponovala k textom v jazykoch etnických menšín regiónu Podlesie. Výsledkom je moderný mix štýlov, v ktorom majú obaja protagonisti priestor ukázať všetky rozmery svojho talentu.

Renaud Garcia-Fons je francúzsky kontrabasista, ktorého tvorbu rešpektujú tak jazzoví fanúšikovia, ako aj milovníci tzv. world music. Renaud je virtuózom, ktorý si vyslúžil nálepku „Paganini kontrabasu“. V jeho diskografii nájdete albumy s hudobníkmi z rôznych hudobných kultúr sveta – napríklad so španielskym gitaristom Gerardom Núňezom, či tuniským spevákom Dhaferom Youssefom. V Bratislave sa predstaví s tureckým virtuózom na nástroj kemenče, Deryanom Türkanom. Ponúknu jedinečný spoločný koncert najväčšieho a najmenšieho sláčikového nástroja.

Bulharská skupina Oratnitza zaujala už albumom Folktron (2016), ktorý sa umiestnil na 18. mieste v rebríčku WMCE. Táto kapela prináša dubstep, ethnofusion, polyfónne spevy spolu nástrojmi ako bulharský kaval, didgerido, gajdy a cajon. Speváčky, ktoré preslávili bulharské viachlasy v zoskupeniach Mystery of Bulgarian Voices a Cosmic Voices from Bulgaria obohacujú zvuk kapely o nový rozmer. Bulharské polyfónne spevy sú pojmom, ako fungujú v spojení s nadupaným D´n´B sa máte možnosť presvedčiť na záver galakoncertu.

Viac info
23. SEPTEMBER , 19:00
Ateliér Babylon, Námestie SNP 14 (vchod Kolárska 3), 811 06 Bratislava
Vstupné:

predpredaj 9 eur
na mieste 15 eur


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné sedenie 10,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.