Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Davis Cup Slovensko - Poľsko, 16.9.2017

AEGON aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

16.9.2017 15:00

Davis Cup Slovensko – Poľsko
15. – 17. SEPTEMBRA 2017, AEGON ARÉNA, BRATISLAVA
2. kolo play off o zotrvanie v I. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára

Stretnutie Slovensko – Poľsko na antuke v AEGON aréne v Bratislave bude pre domáci tím príležitosťou na revanš. V daviscupovej histórii sa stretli Slovensko a Poľsko dva razy. V prvom súboji II. skupiny euro-africkej zóny zvíťazili Slováci v septembri 1996 na koberci v Trnave 4:1. Oveľa atraktívnejšie bolo stretnutie play off o postup do svetovej skupiny v roku 2015 v Gdyni. Slovensku išlo o návrat medzi elitu po desiatich rokoch, Poľsko ešte vo svetovej skupine nehralo. Poliaci sa iba druhý raz v histórii prebojovali do baráže o elitu, vybrali tvrdý povrch v hale. Mečíř nominoval štvoricu, ktorá sa postarala predtým o víťazstvo na rumunskej antuke. Stretnutie úspešne otvoril Kližan výhrou nad Przysieznym. Prvý hráč domácich Jerzy Janowicz však proti Gombosovi vyrovnal na 1:1. Dvojica Zelenay, Martin prehrala s deblovými špecialistami Matkowskim s Kubotom. Kližan však v nedeľu v súboji s Janowiczom vyrovnal na 2:2 a udržal slovenské nádeje. Žiaľ, Gombos  nezvládol obrovský tlak a prehral s Przysieznym. ,,Nikto by nechcel byť v koži Gombosa,“ povedal kapitán Miloslav Mečíř. Poďakoval sa svojim hráčom za veľkú bojovnosť. Ocenil vystúpenie Kližana, ktorý ako tímový líder vyhral v roku 2015 v 7 daviscupových zápasoch 20 setov a nestratil ani jeden.
Dobré by bolo, keby aj na septembrové bratislavské stretnutie s Poľskom mal Mečíř tím z najlepších hráčov. Vyberať by mal z týchto: Martin Kližan, Norbert Gombos, Lukáš Lacko, Jozef Kovalík, Andrej Martin, Igor Zelenay.
Poľský kapitán Radoslaw Szymanik by iste chcel mať v tíme Jerzyho Janowicza, ktorý už bol v rebríčku 14. na svete. Po zranení sa usiluje o návrat do svetovej stovky. Zo singlistov by sa v Bratislave mal predstaviť niekto z trojice Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak, Michal Przysiezny. Z deblistov si Poliaci môžu vyberať – najlepší je Lukasz Kubot, čerstvý víťaz Wimbledonu, 4. na svete v rebríčku štvorhry. Výborní sú aj Marcin Matkowski a Mariusz Fyrstenberg.

Slovensko odvrátilo zostup do II. skupiny euro-africkej zóny v piatich prípadoch: 2009 Macedónsko, 2010 Bielorusko, 2011 Ukrajina, 2012 Portugalsko, 2013 Švédsko. Teraz nasleduje šiesty pokus -s Poľskom.

CENY VSTUPENIEK A PROGRAM
SLOVENSKO – POĽSKO 15. – 17. SEPTEMBRA 2017

2. kolo play off o zotrvanie v I. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára
AEGON ARÉNA, BRATISLAVA
SOBOTA, 16. septembra 2017 - 15.00 h štvorhra, 5 €


Všeobecné podmienky sú na/ Terms and conditions are available on www.stz.sk.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Davis Cup Slovensko - Poľsko, 16.9.2017
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Tribúna C 5,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.