Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Gentlemen’s Expo

FACH, Ventúrska 10, 811 01 Bratislava

9.9.2017, 10:00 - 18:00

GENTLEMEN’S EXPO je zážitok, ako žiadny iný. Výstava, aká tu ešte nebola.  Priznať si, že aj muži majú svoje dni, je 9.9.217 úplne na mieste.
Prezentácie tradičných, ale aj začínajúcich značiek. Novinky zo sveta mužského životného štýlu a skvelá zábava. To všetko pod jednou strechou, ale aj holým nebom v priestoroch FACHu

Vidíme sa na #GENTLEMENSEXPOVÝSTAVA ak máš záujem o módu, šport, technické hračky, whisky, jedlo, hudbu, pivo, cestovanie, podnikanie, autá a mnoho iného…

V átriu Mozartovho domu privítame všetkých pravých gentlemenov, kde na Vás počas dňa  čaká program pri ktorom si vychutnáš drink z nášho COCKTAIL BARu a vypočuješ uvoľnené rozhovory našich hostí s moderátorom. Nezabúdame ani na hlad, aj keď sa o ňom hovorí, že je to prezlečený smäd, za rohom bude pre Vás pripraveny FOOD CORNER. 

Viac info na www.gentlemensexposk.com alebo na Facebooku.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Standard 6,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.