Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

FLAAM festival 2017

Hidepark Nitra, 949 01 Nitra

19.8.2017, 14:00

19. augusta sa v nitrianskom kultúrnom centre Hidepark uskutoční už štvrtý ročník alternatívneho festivalu FLAAM. Festival s heslom „klubová atmosféra pod holým nebom“ opäť prinesie to najzaujímavejšie z nekomerčných vôd slovenskej hudobnej scény a pridá aj jedno zahraničné prekvapenie.

Headlinerom festivalu je najznámejšia kapela našej súčasnej alternatívy, bratislavskí Korben Dallas. Sekundovať im budú bratia Jobusovci s projektom Vrbovskí Víťazi, domáci Fresh Out Of The Bus a „matematici“ nvmeri, ktorých frontman Pišta Kráľovič odštartuje po polnoci afterku ako FVLCRVM. Silnú slovenskú drum and bassovú scénu zastúpi talentovaný Subtension, ktorého tracky sa dostali na labely ako Critical Music či Invisible Recordings hviezdnych Noisia.  FLAAM festival 2017 bude zároveň slovenskou premiérou pre poľské duo Coals, ktoré si viackrát zahralo pre populárnu americkú stanicu KEXP, a ktoré kritici prirovnávajú k Sigur Rós či The xx.

Okrem hudobného programu je súčasťou festivalu aj handmade a food maarket plný kvalitného streetfoodu či ukážka študentských filmov z Filmovej a televíznej fakulty VŠMU.

Predpredajová cena sa bude postupne zvyšovať. Cena na mieste: 15 EUR.

Viac o evente.

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 12,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.