Zoznam s.r.o.
 

Letné kúpaliská

Bratislava, Slovensko

Sezóna 2017

Skočte si do vody skôr! Nečakajte v rade, keď nemusíte. Užite si leto naplno a kúpte si vstupenku na svoje obľúbené kúpalisko v Predpredaji. Pri vstupe sa stačí preukázať online vstupenkou, ktorá vám príde na váš e-mail.

Animácie na bratislavských letných kúpaliskách
Pre návštevníkov letných kúpalísk máme aj tento rok pripravené animácie, ktoré budú na letnom kúpalisku Rosnička, Delfín, Tehelné pole a pribudnú k nim aj Zlaté piesky. Animácie sú pripravené pre všetkých návštevníkov zdarma, zúčastniť sa môžu dospelí aj deti. Pre dospelých je pripravený kondičný tréning, kruhový tréning, pilates, tabata, body art, aqua robic a joga. Deti si môžu s animátormi zatancovať, vyskúšať detskú jogu a samozrejme ich čakajú rôzne hry a súťaže. Konkrétny rozvrh animácií si môžete pozrieť na stránke STARZ.

Prajeme Vám príjemne strávené leto na kúpaliskách.

Predĺženie otváracej doby letných kúpalísk STARZ
Vzhľadom na horúčavy a na základe dlhodobých predpovedí SHMÚ budú mať v termíne od 1.8. do 10.8.2017 letné kúpaliská Lamač, Rača a Krasňany predĺženú otváraciu dobu do 20:00, ostatné kúpaliská Delfín, Tehelné pole, Rosnička majú bežné prevádzkové hodiny do 20:00.
Zároveň v termíne od 1.8. do 10.8.2017 na všetky kúpaliská v správe STARZ bude od 16:00 poskytnuté pre návštevníkov zvýhodnené vstupné 1,- euro vrátane  víkendov, ktoré je možné uplatniť len pri kúpe vstupu priamo v pokladniach kúpalísk.
 

!! UPOZORNENIA !!
 

Vstupenka PLATI len pre 1 vstup na kúpalisko (NEPLATÍ pre permanentku  5 vstupovú a 10 vstupovú)

Vstupenka platí pre 1 vstup počas celej letnej sezóny 2017.

Vstupenka je neplatná pre ďalšiu Sezónu.

Vstupenku je možné využiť pre vstup na vybrané kúpalisko (v procese nákupu), je neprenosná na iné z letných kúpalísk STARZ.

                                                                                                                                                   

 
 
 
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.