Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

PS:Digital Breakfast - Prezident EDITION

LOĎ - Divadlo v podpalubí (Loď Adyho Hajdu), Tyršovo nábrežie, Bratislava

26.5.2017, 8:30 - 10:00

Pracujete v marketingu, ste digitálni nadšenci, zaujímajú vás najnovšie vychytávky z digitálneho sveta, či chcete udržať krok s touto dynamicky sa rozvíjajúcou oblasťou biznisu? Príďte na raňajky zo série PS:Digital Breakfast, kde každý mesiac predstavujeme najnovšie trendy z týchto oblastí. Pravidelné vydanie našich raňajok, kde sa dozviete najzaujímavejšie novinky z digitálneho marketingu v podaní PS:Digital, pochutnáte si na chutných raňajkách a vypočujete si špeciálnych hostí.

Na májových PS:Digital Breakfast vám Martin Lipták z tímu prezidenta poodhalí štatistiky komunikácie prezidenta Andreja Kisku na Facebooku.
Prvýkrát ukáže, v čom spočíva úspešnosť prezidentových príspevkov, ktoré boli najsilnejšie, aké typy obsahu fungujú u prezidenta najlepšie, aké menej. Dozviete sa viac o rozdiele v komunikácii medzi politikom a značkou.
 
Chýbať nebudú ani najzaujímavejšie novinky z internetového a mobilného marketingu v našom podaní a samozrejmosťou sú chutné raňajky.

PS:Digital Breakfast  sa uskutočnia v piatok 26. mája od 8:30 do 10:00 na LOĎ - Divadlo v podbalubí (možno ho poznáte ako Loď Adyho Hajdu) na Tyršovom nábreží. 

Viac info o PS:Digital nájdete na: TU

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.