Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Tužina Gro(o)ve

Hatalisko - Tužina, 972 14 Tužina

21.7. - 22.7. 2017

PREDPREDAJ BOL UKONČENÝ.


Ďalší ročník hudobného multižánrového festivalu Tužina Gro(o)ve je zameraný na alternatívnu hudobnú scénu, na žánre ako rock, blues, folk, hip-hop, experimentálnu či elektronickú hudbu. V alternatívach to už tak býva, že sa snažite vyjadriť pocit či zážitok, ktorý sa nedá definovať jedným slovom. A ak sa pokúsite nájsť to, čím by sa to dalo vystihnúť intuitívne, budete vždy siahať iba po synonymách ako, iné, špecifické, svojské či výnimočné.

Festival je dvojdňový, čiže sú k dispozícii aj sobotné vstupenky. Pre skupiny kamarátov tu máme možnosť kúpiť si 5+1 permanentku, ktorá vašej partii ušetrí dáku tú korunku. Dovolili sme si ponúknuť tzv. PODPORENKY, čo sú v podstate permanentky s trochu vyššou cenou, kúpov ktorých podporíte náš malý multižánrový alternatívny festivalík.
Pre tých odvážnejších ponúkame ku PODPORENKE tričko festivalu Tužina Gro(o)ve 2017, ktoré si priamo na festivale budete môcť vyskúšať. ĎAKUJEME!!!!

A naspäť k festivalu, kde bude k dispozícii stanové mestečko s parkovaním, veľa dobrého jedla, najmä domáce špeciality. Pivné dobroty od pivovaru Pernštejn potešia nejedného znalca dobrého piva. Hudobný program sa bude odohrávať na dvoch pódiách. Okrem hudby čaká návštevníkov aj pestrý nehudobný program ako Zábavná talkshow Také zo života, Quiz, Workshopy, Gro(o)ve market atď. Maškrty pre vegánov, vegetariánov, ale i všetkých mäsožravcov sú povinnou výbavou asi každého festivalu avšak u nás nebude chýbať aj čajovňa s chillout zónou a detským kútikom. 

Hrať budú:
VEC+DJ ŠKRUPO (alternative hip-hop)
WWW+PAVEL FAJT (electro-experimental Hip-hop)
FRU-FRU (Jazz, punk, Underground)
GONSOFUS (transcontinental groove)
RUSIN ČENDEŠ ORCHESTRA(world, ethno)
MILOŠ BIHÁRY & Jazz Funk Brothers (Jazz, funk)
DARKNESS POSITIVE (Jazz-rock alternative)
ZVA 12-28 BAND (alterantive blues)
PEACOCK BALL (Psychadelic rock&roll)
STOLEN MONEY (rock&roll)
TOMÁŠ GREGOR (alternative rock, pop)
NANY HUDÁK & SHZ (fantasy folk)
DJ CAGGY (after party dj)
BRAŇO JÓBUS (čítanie z kníh Jóbusových)
The Kowal Chicks


Viac info na www.tuzinagroove.sk na Facebooku.

Zľavy:
ZŤP: 50 % zľava - vstupenky budú dostupné len na mieste podujatia. Doprovod hradí plnú sumu.
Deti do 150 cm vstup zdarma (v sprievode dospelého s platnou vstupenkou)


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.