Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

FUSION FIGHT NIGHT 15

HANT Aréna, Športová hala Pasienky, Trnavská cesta 29, Bratislava

15.06.2017 19:00

FUSION FIGHT NIGHT # 15

Po minuloročnej novembrovej premiére sa do Bratislavy vracia séria galavečerov bojových športov Fusion Fight Night. Liga Fusion Fight má množstvo fanúškov na celom starom kontinente a pod touto hlavičkou sa konajú tradičné turnaje vo Veľkej Británii a v Nemecku.

15.galavečer Česko-Slovenskej licencie Fusion Fight Night sa uskutoční symbolicky 15.júna v bratislavskej Hant Aréna. Zápasy v boxe, mma, K1 a Muay Thai sa uskutočnia vo verzii RingFight, čo znamená, že súboje budú prebiehať v klasickom ringu, pri ktorom je divák úplne vtiahnutý do deja.

BITKA O BRATISLAVU : tak znie podtitul tohto večera. V každom zápase nastúpia borci z bratislavských gymov, fightclubov a boxerní proti vyzývateľom zo zvyšku Slovenska a z Európy.

Ako každé z podujatí Fusion Fight Night, diváci si môžu vybrať od najdostupnejších vstupeniek až po exkluzívne sedenie priamo pod ringom s celovečerným občerstvením, výberom alko a nealko drinkov a pozvánkou na predzápasové váženie.


Tribúna A VIP - vstupenka obsahuje občerstvenie a drink
Stoly pre 4 osoby na hracej ploche - vstupenka obsahuje celovečerné občerstvenie, alko a nealko nápoje


Otvorenie brány: 18:00 hod.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
FUSION FIGHT NIGHT 15
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Stôl na ploche (1 miesto) 100,00 € Nie je v predaji
Tribúna A 16,00 € Nie je v predaji
Tribúna A VIP 30,00 € Nie je v predaji
Tribúna B 12,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.