Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Tvrďák 2017

Košice; Banská Bystrica; Bratislava

06.05.2017; 10.06.2017; 02.07.2017

Tvrďák je prekážkový pretek na 5+km a 15+prekážok, kde si otestuješ svoju vytrvalosť, silu a trpezlivosť pri zdolávaní náročných prírodných a umelých prekážok. Môžeš ísť sólo alebo v tíme. Súťažíš na čas, alebo bez merania času. Po skončení preteku môžeš súťažiť v rôznych fitness disciplínach napr. preťahovanie lanom, zhyby na hrazde atď.

Sme kvalifikačný pretek na OCR majstrovstvá EU a SVETA


Video: https://www.youtube.com/watch?v=BGiY6rd5lqU
Fotky: http://tvrdak.sk/fotky-a-videa/

Termin pretekov:
06.05.2017 - Košice - Lyžiarské stredisko Kavečany
10.06.2016 - B. Bystrica - Ski Králiky
02.07.2016 - Bratislava - Areál Divoká Voda

Čas: 10:00 - 16:00

10.00 Malý Tvrďák
11.00  Tvrďák – štart vo vlnách v 30 min intervaloch
12.30 Tvrdé Hry – Sprievodný program
15.00 Vyhlásenie víťazov

Ročník preteku: 5. ročník

E-mail: tvrdakrace@tvrdakrace.com
Tel.: 0905 23 128

Tvrďák je prekážkový beh na 5 a viac km, kde zdolávaš rôzne typy prekážok. Bežíš, plazíš sa v blate, brodíš vo vode, preskakuješ, hádžeš na cieľ a nosíš ťažké predmety. Tvrďák otestuje tvoju športovú všestrannosť, kondíciu, silu, vytrvalosť, a trpezlivosť pri zdolávaní náročných prírodných a umelých prekážok.

Preteky sú určené pre mužov a ženy od 18 rokov. Ak si občas zabeháš, zacvičíš a cítiš sa fit preteky sú pre teba.  Zúčastniť sa môžu aj juniori od 15 rokov potrebujú však písomný súhlas rodiča. Pre deti od 8 do 14 rokov je pripravený detský Tvrďák.

Pretekáš ako jednotlivec, alebo v tíme. Tím musí mať troch a viac členov a má zľavu na štartovnom. Tvrďák môžeš  absolvovať súťažne, vtedy sa ti meria čas, alebo v režime fitness kedy sa ti čas nemeria. Fitness režim je pre tých, ktorí si chcú Tvrďák vyskúšať vo vlastnom tempe, otestovať sa a užiť si prekážky vo svojom tempe.

Košice: Čakajú ťa nové prekážky, ktorých premiéra bude v Košiciach! Po štarte ta otestuje strmé stúpanie ktoré ale za ten výhľad potom stojí.

Banská Bystrica: Tvrďák ARMY: Prvý krát Tvrďák na 13+km pre tých čo si chcú fakt siahnuť na dno!!! Pre ostatných je pripravený aj pretek na 7+km. Na príprave preteku sa budú podieľať špeciálne jednotky MV a armády SR. Army 13+ kopíruje trasu 7+ v určitom bode sa oddelí a pridá extra 6+ km.

Bratislava: Krásne miesto v okolí Dunaja ponúkajúce rôzne atrakcie ktoré môžeš mimo preteku vyskúšať. V Bratislave si vyskúšaš aj populárnu prekážku z minulého roka ktorou boli nafukovačky. Ak si dal KE, BB tak tu dokončíš Tvrdú Ligu a získaš TL medailu, TL tričko

Keď skončíš, môžeš ďalej súťažiť v Tvrdých Hrách - fitness disciplínach ako sú preťahovanie lanom, zhyby na hrazde, kliky, výskoky na bedňu atď. Ak práve nie si bežec, na Tvrdých Hrách môžeš ukázať svoje skryté kvality.

Ak absolvuješ všetky Tvrďák preteky v danom roku ideš automaticky do Tvrdej Ligy (TL) a bojuješ o titul Tvrďák Slovensko a sponzorské ceny. Pretekár TL dostane po poslednom preteku TL tričko a TL medailu.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Banská Bystrica 7+km Sólo 32,00 € Nie je v predaji
Banská Bystrica 7+km Tím 30,00 € Nie je v predaji
Banská Bystrica 13+km Sólo 42,00 € Nie je v predaji
Banská Bystrica 13+km Tím 40,00 € Nie je v predaji
Bratislava Sólo 32,00 € Nie je v predaji
Bratislava Tím 30,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.