Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BLIND GUARDIAN

Majestic Music Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

03.08.2017 20:00

PREDPREDAJ BUDE UKONČENÝ 3.8.2017 O 17:00 HOD.

Nemecká metalová legenda BLIND GUARDIAN sa vracia na Slovensko

EXKLUZÍVNA SHOW PRE SLOVENSKO A ČESKO !!!

Táto show bude ich posledným klubovým koncertom do roku 2020!


Na Slovensko sa po 6 rokoch vracia nemecká metalová legenda BLIND GUARDIAN a to s exkluzívnou show, ktorá  bude prierezom ich doterajšej tvorby vrátane všetkych hitov. Kapela, ktorá  patrí medzi priekopníkov power/speed  metalu, pôsobí na metalovej scéne viac ako 30 rokov, vydala doposiaľ 10 štúdiových albumov, niekoľko live albumov a best of album. Ich tvorba je inšpirovaná  nielen dielami spisovateľov ako napríklad J.R.R. Tolkienom či Michaelom Moorcockom, ale aj bájnou históriou a fantasy.

Táto exkluzívna 2,5 hodiná show bude jediným koncertom tejto legendy v rámci Česko-Slovenska a uskutoční sa 3.8.2017 v bratislavskom Majestic Music Clube.

VIP sedenie zahŕňa slané pochutiny, minerálku a víno.

Viac o evente.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.