Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

TOSCA live + JIMMY PE live

Majestic Music Club, Karpatská 3089/2, 811 05 Bratislava

25.03.2017 20:00

Dňa 25.3.2017 sa uskutoční koncert TOSCA 'live' + JIMMY PÉ 'live'.

Legendárne rakúske duo Tosca sa vracia na Slovensko a 25. marca v bratislavskom klube MMC predstaví repertoár z nového albumu. Tvorba Richarda Dorfmeistera a Ruperta Hubera patrí medzi míľniky elektronického žánru downtempo. Progresívni Viedenčania s ňou obehli svet, zahrali na slávnom festivale Coachella a zaslúžene získali viacnásobný honor najlepšej rakúskej kapely. Koncertný večer v sobotu 25. marca doplní svojím živým vystúpením a krstom nového EP aj jeden z najuznávanejších producentov slovenskej elektronickej scény Jimmy Pé. Lístky za 18 eur sú k dispozícii v balíčku so vstupom na afterparty v Nu Spirit Clube, o ktorú sa postará jeden z členov kapely Tosca Richard Dorfmeister.

Počet vstupeniek v cene 15 eur je limitovaný, po vypredaní sa cena vstupeniek zvýši na 18 eur.
Cena na mieste: 23 eur

Otvorenie brány: 19:00 hod.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 18,00 € Nie je v predaji
Vstup ZŤP 7,00 € Vypredané
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.