Tajomstvo Mysle Bohatých

Tajomstvo Mysle Bohatých

26.10.-28.10.2018
HANT aréna,Trnavská cesta 29, Bratislava

Tréningom vás bude sprevádzať:
Mentor a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity. Človek, ktorý vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v ČeskoSlovensku. Autor transformačních tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Autor knižného bestselleru “Mysli, Konaj, Zbohatni” a online programu “Makač vs Boháč” zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti. Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje “Že limity máme len vo svojej mysli” a „Všetko je v nás.“

Čo vás na tréningu čaká?

 • Zistíte, aké konkrétne limitujúce programy si nosíte v sebe ešte zo svojho detstva a prečo vám nikdy nedovolia získať bohatstvo… Aj keby ste sa udreli k smrti.
 • Naučíte sa jednoduchú techniku​​, ako sa všetkých týchto vzorcov zbaviť raz a navždy!
 • Spoznáte 4 zásadné kroky k naštartovaniu vášho finančného bohatstva.
 • Zoznámite sa so 7 silami, ktoré priťahujú peniaze do života každého človeka prirodzene a nenásilne. Naučíte sa ich využívať vo svoj prospech - odteraz už navždy.
 • Zažijete 3 kroky potrebné k životnému obratu a transformáciu vašej minulosti. Zároveň sa nastavíte na svoje peniazmi prevoňané zajtrajšky.
 • Začnete používať 3+3 faktory úspechu a 8S pravidiel pre získanie finančnej nezávislosti.
 • Pochopíte, že nič ako finančná kríza neexistuje! Peniaze totiž nevznikajú tam vonku, ale vo VÁS.
 • Názorne pochopíte, prečo bohatí stále bohatnú, chudobní chudobnejú a tí medzi prešľapujú na mieste… a vydáte sa na cestu, kde k vám peniaze plynú ľahko a radi.
 • Zažijete meditáciu, počas ktorej spoznáte vaše finančné “JA”, ktoré vás povedie cestou k finančnej nezávislosti (Túto techniku ​​som sa naučil od jedného z najbohatších ľudí sveta, ktorých poznám).
 • Spoznáte rozdielnosti a základné princípy úspešných a neúspešných ľudí.
 • Osvojíte si tajomstvá magického slovníka, ktorý priťahuje peniaze.
 • Prejdeme si spoločne Anjelsko - čertovské koleso a zistíte, či sa v ňom nachádzate a ako z neho von.
 • Zmeníme vzorce vášho zmýšľania a správania z negatívnych na pozitívne.
 • Priblížime si silu príkazov, správnych otázok a sily fyziológie pri získavaní bohatstva.
 • Ukážem vám, prečo bohatí ľudia majú práve SEDEM účtov. Nastavíme spoločne váš systém prerozdeľovania peňazí tak, aby vám generoval hojnosť a nikdy nevyschol.
 • Predstavím vám desiatky dostupných spôsobov, ako si ľahko zvýšiť príjem v začiatkoch vašej cesty k bohatstvu.
 • Postavíte sa zoči- voči svojmu strachu a prežijete silné emočné zážitky, ktoré vo vás prebudia vaše silnejšie JA.
 • Zažijete atmosféru, ktorá vás pohltí a prinúti vás k životnej transformácii. Spoznáte stovky ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a budete mať možnosť zaujímavých biznisov a investícií.

Pre koho je tréning určený:

 • Pre všetkých, ktorí si myslia, že peniaze sú dôležitou súčasťou života.
 • Pre každého, kto pracuje, zarába, ale peňazí sa mu príliš nedostáva.
 • Pre tých, ktorí si myslia, že nikdy nebudú mať dostatok peňazí.
 • Pre tých, ktorí chcú byť šťastnejší a bohatší.
 • Pre tých, ktorí sú zadĺžení a nevedia, ako z toho von.
 • Pre tých, ktorí chcú dosiahnuť finančnú slobodu.
 • Pre každého, kto chce spraviť niečo pre svoj osobný rozvoj a užiť si pri tom veľa zábavy.
 • Pre každého, kto si povedal: “Nemám na tento tréning ”

Ktorí multimilionári sa s vami podelia o svoje know-how?


Vincent Wong

Vincent Wong: Medzinárodný rečník, autor a predseda predstavenstva vo firme Wealth Dragons Group Plc., celosvetovo uznávaný biznisman

Je spoluzakladateľom a predsedom predstavenstva vo firme Wealth Dragons Group PLC, ktorá je rýchlo rastúcim dodávateľom kurzov v oblasti sebarozvoja. Je autorom knihy Property Entrepreneur a spoluautor knihy The Wealth Dragon Way.

Je jedným z najdynamickejších a vysoko rešpektovaných obchodníkov s nehnuteľnosťami vo Veľkej Británii a vo svete. Po tom, čo v roku 2000 získal titul MBA, vybudoval úspešný biznis s nehnuteľnosťami tým, že pomohol nespočetnému množstvu ľudí nájsť a výhodne získať svoje nehnuteľnosti. Na vrchole finančnej krízy ako prvý prišiel s unikátnymi stratégiami financovania nehnuteľností bez nutnosti hypotéky a depozitov. Nazývajú ho preto aj „Otec nových možností prenájmov“ vo Veľkej Británii, Malajzii a v Holandsku.

Dnes Vincent venuje svoj čas práci s obchodným partnerom Johnom Lee, aby rozšírili svoje podnikanie a umožnili tak všetkým ľuďom vzdelávať sa. Ich víziou je stať sa prvou miliardovou spoločnosťou v tomto priemysle zameranou na seba-rozvoj. Momentálne vyvíja technologickú platformu, ktorá úplne zmení spôsob, akým ľudia nakupujú a predávajú nehnuteľnosti po celom svete. Ako medzinárodne uznávaný rečník nadšene zdieľa svoje vedomosti, ktoré nadobudol počas 20-ročnej kariéry v obchode. Jeho odkaz je: „Môžete uzatvárať obojstranne výhodné obchody s nehnuteľnosťami tým, že pomôžete druhým a zároveň sami zbohatnete“.John Lee

Medzinárodný rečník, spoluzakladateľ a riaditeľ firmy Wealth Dragons Group PLC a zakladateľom firmy Wealth Dragons Online, ktorá sa stáva jednou z najväčších e-learningových platforiem pre podnikateľov na celom svete.

Už ako 20-ročný začal investovať do nehnuteľností, a kým dovŕšil 27 rokov, dosiahol svoj cieľ a stal sa milionárom. John je autorom bestselleru Wealth Dragon Way. John Lee, narodený vo Veľkej Británii, je jedným z najmladších čínskych podnikateľov, ktorého firemné akcie sa obchodujú na burze.

Pomohol tisíckam podnikateľov po celom svete rozbehnúť ich biznis. Po tom, čo získal milióny odberateľov na sociálnych sieťach je teraz jeho cieľom zásadným spôsobom zmeniť systém vzdelávania, aby sa mohol podeliť o svoje vedomosti s ostatnými ľuďmi. Johna pozývajú rečniť po celom svete na témy investovania do nehnuteľností, digitálneho marketingu, rastu biznisu a podnikania.

Po týchto medzinárodných vystúpeniach získal reputáciu ako rečník svetového formátu a o pódium sa delil s osobnosťami ako Bill Clinton, Alan Sugar, Richard Branson, Jack Welch (ex-riaditeľ GE) a Randi Zuckerberg. O Johnovi písali médiá ako Sunday Times, Huffington Post, Channel News Asia, Fortune Magazine, Edge, The BBC, The Wall Street Journal, a taktiež získal ocenenie Muž roka 2017 od Global Women Magazine.

Napriek skromným začiatkom sa Johnov úspech dostavil. Jeho rodičia boli Číňania vlastniaci reštauráciu na severe Anglicka. Všetko čo dosiahol, je výsledkom tvrdej práce a neochvejnej húževnatosti. John zasvätil svoj život tomu, aby ukázal ostatným, že aj oni majú možnosť urobiť to isté, a je neustále inšpirovaný, keď vidí svojich študentov dosahovať také ciele, o akých sa im ani nesnívalo.


Martina Brandová

Mentorka, podnikateľka, autorka bestsellerov

Martina Brandová podporuje osobný rast a sebavedomie žien. Zároveň im pomáha nachádzať finančnú nezávislosť a plniť si svoje sny.

Z dedinskej opatrovateľky sa vypracovala na jednu z popredných predstaviteliek ženského hnutia za emancipáciu a podnikanie v živote v Českej republike.

Viac ako 3 roky spolupracuje na charitatívnych aktivitách s českými celebritami ako sú Tatiana Vihelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská, či Tomáš Verner.

V roku 2017 publikovala svoju zbierku tipov pre ženy v e-booku Mrcha vs Hodná holčička. E-book sa stal hitom a stiahlo si ho viac ako 17 000 žien. Knižného vydania sa dočkala v júni a už po pár hodinách sa dostala na rebríček najpredávanejších kníh v Česku.

Svojim príbehom “Od opatrovateľky milionárov až k milionárke…” zasiahla behom 3 dní na obľúbenom serveri Seznam. cz viac ako 69 000 čitateľov- Martina mala veľmi silný ohlas u žien, ktoré stratili vôľu podnikať, či ísť za svojimi snami. Dnes sa venuje publikačnej činnosti, svojmu vlastnému podnikaniu a konzultáciám s viac ako 5000 ženami vo svojej komunite. Svoje poradenstvo poskytuje predovšetkým vo VIP Klube Zákony Bohatství, v ktorej sa nachádza viac ako 450+ podnikateľov a freelancerov.


Juraj Málik

Autor motivačných kníh a majiteľ firmy Poradca podnikateľa

Spoluzakladateľ a majiteľ firmy Poradca podnikateľa s takmer 30 ročnou históriou, vizionár a úspešný podnikateľ, športovec, mecenáš umenia, podporovateľ a prezident basketbalového klubu PP & TV RAJ…

A mohli by sme pokračovať ešte dlho, pretože Juraj Málik je neúnavný, inšpiratívny a veľmi aktívny človek, autor dvoch kníh a tvorca Manažérskeho diára s originálnym princípom Ruka.
O všetkom sa môžete dočítať v jeho knihách alebo si vypočuť osobne na niektorom z jeho vystúpení v rámci 36+1Tour.

Vstupenky:
Basic:
- Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
- Tréningový manuál

Gold:
- Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
- Tréningový manuál
- Doživotný prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč

VIP:
- Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
- Tréningový manuál
- Doživotný prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč
- Dva podporné webináre
- 30-dňový podporný program s názvom “Od rozhodnutia k výsledkom”
- Tlmočnícke staničky 
- Obed (3x)
- Členstvo v uzavretej Facebook skupine
- Spoločný večerný networking

Platinum:
- Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
- Tréningový manuál
- Doživotný prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč
- Dva podporné webináre
- 30-dňový podporný program s názvom “Od rozhodnutia k výsledkom”
- Tlmočnícke staničky
- Obed (3x)
- Členstvo v uzavretej Facebook skupine
- Spoločný večerný networking
- Obed s Andym a hosťami
- Sedenie v prvých radách
- Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni
- Masáž
- Ubytovanie v špičkovom hoteli

Program:
1.deň program 10:00-23:00

2.deň program 09:00-23:00
3.deň program 9:00-20:00


Viac info na - tajomstvomyslebohatych.sk


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk). Po úspešnom ukončení registrácie zákazník neobrží vstupenku, bude sa nachádzať na mennom zozname organizátora. 

Predpredaj.sk
vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia