ZLATÉ HLASY

ZLATÉ HLASY

31.10.2024 18:00
Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28, 821 04 Bratislava

V Bratislavskom Ružinove zaznejú ZLATÉ HLASY

Kto by si nepamätal zlatú éru československej populárnej hudby a hlasy, ktoré dodnes majú zvuk a cveng? Aj keď nastupuje neustále mladá spevácka generácia, mená ako Petra Černocká , Josef Zima alebo Gizka Oňová sú a budú pojmami ešte veľmi dlho. A to už majú na svojom chrbáte pekných pár krížikov. Nič im to však neubralo na šarme, hlase a záujme poslucháčov. Preto by bolo priam hriechom nepozvať skutočné hudobné legendy so skutočnými hlasmi, ktoré preverili desaťročia do Bratislavy.

Už 31. októbra 2024 zaznejú v plnej sile a paráde Zlaté hlasy v Ružinovskom Cultuse.

Petra Černocká sa sa narodila v roku 1949, do sŕdc, uší a duší poslucháčov sa zapísala ako čarodejnica Saxana z filmu Dívka na koštěti. Piesne Hádej mámo, kdo to byl, Koukej, se mnou si píseň broukej a mnohé ďalšie dodnes prezentuje na pódiách Česka i Slovenska spoločne so svojím manželom Jiřím Pracným, korý ju sprevádza.

Josef Zima ostane večným princom Radovanom, hoci má už viac ako 90 rokov. Herec, spevák a moderátor je nekorunovaným kráľom českej dychovky, jeho programy Sejdeme se na Vlachovce patria ku klenotom televízneho vysielania. Presadil sa však aj v oblasti populárnej hudby. Majiteľ troch Zlatých a jednej Patinovej platne má na svojom konte okolo 200 piesní, stále je aktívnym muzikantom a príležitoste vystupuje.

Gizka Oňová sa narodila v roku 1948 a v tomto koncerte bude zastupovať Slovensko. Hneď po skončení strednej školy nastúpila ako profesionálna speváčka a to v oboch sférach - koncertnej aj komerčnej. V komerčnej sfére získala veľkú prax, rozsiahly repertoár a obrovskú pohotovosť. Vždy chcela, aby okruh jej poslucháčov bol čo najširší, nikdy sa nezamerala len na jeden konkrétny hudobný žáner. Spievala a spieva modernú hudbu, džez, dychovku, evergreeny, kabaretné kuplety, ba aj koledy a iné menšinové žánre. Do svojho širokého záberu si pribrala aj muzikál.

Čo dodať? Snáď len, že zažiť všetky tieto osobnosti na jednom pódiu bude skutočným sviatkom pre hudobných fajnšmektov. Mix ich tvorby, hitov a nezabudnuteľných melódií si môžete vychutnať už 31.októbra v Cultuse Ružinov o 18.00.

Upozornenie:

Rad A a B je vyhradený pre ľudí nad 65 rokov a ZŤP.

Oprávnenosť zakúpenie týchto vstupeniek bude kontrolovaná pri vstupe do sály. 


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

ZLATÉ HLASY
  • Rad A
    Cena
    19,00 €

  • Prízemie
    Cena
    19,00 € - 24,00 €

Odporúčané

Chorea gala 2024
Divadlo

Chorea gala 2024

23.06.2024 20:30
Grand Plazza v River Parku, Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia