Žijúce legendy - part1 - Egri János

Žijúce legendy - part1 - Egri János

November 2022
Slovensko

Žijúce legendy - part1 - Egri János

Zámerom projektu je uvedenie hudobného diela – skladieb autora Egriho Jánosa. János Egri sa narodil 7. februára 1966 v Budapešti v hudobníckej rodine. Od svojich sedemnástich rokov je aktívnym hudobníkom a v súčasnosti patrí k najvyhľadávanejším jazzovým kontrabasistom a basgitaristom v Maďarsku. Je považovaný za žijúcu legendu. Svojou tvorbou a umením hrania ovplyvnil už mnoho generácii . Je moderný mainstreamový kontrabasista, no zároveň je otvorený a kreatívny hudobník, ktorý sa v priebehu rokov podieľal na množstve projektov. Hral s mnohými etablovanými  hudobníkmi maďarskej aj medzinárodnej scény. Ako napr: Béla Szakcsi Lakatos, Ferenc Snétberger, Tôni Lakatos Mihály Dresch atď. Zámerom projektu je uvedenie tvorby Egriho Jánosa. Týmto projektom chcú bratia Hodekovci vzdať hold skvelému hudobnému skladateľovi Egrimu Jánosovi.

Účinkujúci - Janos Egri Jr. - klavír ,spev, Aron Hodek - basa, kontrabas, David Hodek - bicie 


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Odporúčané

Chorea gala 2024
Divadlo

Chorea gala 2024

23.06.2024 20:30
Grand Plazza v River Parku, Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia