Zoznam s.r.o.
 

Úspech ženám pristane

Slovensko

september 2018

ÚSPECH ŽENÁM PRISTANE
Zábavná biznis akadémia s Lýdiou Eckhardt – praktický celodenný seminár určený pre tých, ktorí sa chcú inšpirovať úspechom známej módnej tvorkyne a úspešnej podnikateľky Lýdie Eckhardt.

LÝDIA ECKHARDT, prvá dáma slovenskej módnej scény je stálicou na našom módnom nebi už 27 rokov, ktorá aj v konkurencii mladých talentov žiari z roka na rok výraznejšie.
Lýdia Eckhardt je autorkou motivačnej autobiografie Bežať šťastiu oproti a v Zábavnej biznis akadémií spolu so svojimi hosťami predkladá svoju odžitú vysokú školu podnikania a verí, že pomôže tým, ktorí zvažujú vlastný biznis.

Celodenný seminár sa realizuje formou viacerých prednášok inšpiratívnych a zaujímavých osobností – hostí Lýdie Eckhardt.

ROZSAH:
celodenný seminár 10.00 – 17.00 hod.
Od 9.00 hod. registrácia

DÁTUMY A MIESTO KONANIA:
7.9.2018 Košice
15.9.2018 Žilina
22.9.2018 Banská Bystrica
29.9.2018 Nitra


KAŽDÁ ÚČASTNÍČKA SEMINÁRU ZÍSKA:
- vstup na všetky prednášky a workshopy
- knihu Lýdie Eckhardt – Bežať šťastiu oproti
- uvítací balíček s informáciami a propagačnými materiálmi
- darčeky od partnerov podujatia
- možnosť osobného stretnutia a fotografovania s Lýdiou Eckhardt a jej hosťami 

PROGRAM

10:00     Otvorenie BIZNIS AKADÉMIE Lýdiou Eckhardt a ochutnávka nápoja Elixír ŠŤASTIA

10.15 – 11.45 hod.   Bežíme šťastiu oproti – interaktívny seminár Lýdie Eckhardt a jej hostí

12.00 – 13.00 hod.   Obed

13.00 – 13.30 hod.   Sebaprezentácia je kľúč –ako vytvoriť skvelý prvý dojem, kurz pod vedením lektorky Veroniky Huťkovej,  niekoľkonásobnej Majsterky SR v make-upe a vicemajsterky Európy  s dlhoročnými   skúsenosťami v oblasti vizáže a beauty poradenstva

13.30 – 14.15 hod.   Životná cesta sebapoznania Mjanmarsko, Mexiko, Peru, Kuba či Madagaskar – cestovateľský denník úspešnej podnikateľky. Čo  všetko sa oplatí vidieť a zažiť vám porozprávajú sprievodcovia CK VICTORY TRAVEL a Lýdia Eckhardt

14.15 – 15.00 hod.   Za každou biznismenkou je silný príbeh - Timea Keresztényiová - Vedúca publicistiky časopisov EVA a Madam EVA, spisovateľka, autorka štyroch Bestsellerov

15.00 – 15.45 hod.  Tinka Karmažín, "Zdravo, chutne a s láskou." autorka viacerých rodinných kuchárskych kníh, ktorá sa snaží ľudí v dnešnej hektickej dobe inšpirovať a priviesť späť k vareniu.

16.00 hod.              Záver Biznis akadémie posolstvá hostí, fotenie, autogramiáda a ELIXÍR ŠŤASTIA

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 

 
 
 
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.