Zoznam s.r.o.
 

Úspech ženám pristane

Slovensko

september 2018

ÚSPECH ŽENÁM PRISTANE
Zábavná biznis akadémia s Lýdiou Eckhardt – praktický celodenný seminár určený pre tých, ktorí sa chcú inšpirovať úspechom známej módnej tvorkyne a úspešnej podnikateľky Lýdie Eckhardt.

LÝDIA ECKHARDT, prvá dáma slovenskej módnej scény je stálicou na našom módnom nebi už 27 rokov, ktorá aj v konkurencii mladých talentov žiari z roka na rok výraznejšie.
Lýdia Eckhardt je autorkou motivačnej autobiografie Bežať šťastiu oproti a v Zábavnej biznis akadémií spolu so svojimi hosťami predkladá svoju odžitú vysokú školu podnikania a verí, že pomôže tým, ktorí zvažujú vlastný biznis.

Celodenný seminár sa realizuje formou viacerých prednášok inšpiratívnych a zaujímavých osobností – hostí Lýdie Eckhardt.

ROZSAH:
celodenný seminár 10.00 – 17.00 hod.
Od 9.00 hod. registrácia

DÁTUMY A MIESTO KONANIA:
7.9.2018 Košice
15.9.2018 Žilina
22.9.2018 Banská Bystrica
29.9.2018 Nitra

Počet účastníčok je limitovaný na 100 osôb v každom meste.
VIP sedenie je limitované na 20ks v každom meste.

KAŽDÁ ÚČASTNÍČKA SEMINÁRU ZÍSKA:
- vstup na všetky prednášky a workshopy
- knihu Lýdie Eckhardt – Bežať šťastiu oproti
- uvítací balíček s informáciami a propagačnými materiálmi
- darčeky od partnerov podujatia
- možnosť osobného stretnutia a fotografovania s Lýdiou Eckhardt a jej hosťami

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest