Tribute to Jaro Filip

Tribute to Jaro Filip

14.12.2019 20:00
Kino Hviezda, Kniežaťa Pribinu 3, 911 01 Trenčín

Chicago, Paríž, Dillí, Roma, cez okno vidím a sedím doma, Čechov, Maďarov a svet Indov, pozorne sledujem cez svoje Window. Pri príležitosti nedožitých 70. narodenín si pripomenieme hudobnú legendu a nadčasovú osobnosť Jara Filipa! Jeho piesne z obdobia intenzívnej spolupráce s Lasicom a Satinským, ale aj sólové počiny, ktoré vznikli v 90. rokoch na texty Richarda Müllera zahrá kapela JF TRBT BAND. Hudobným hosťom večera bude talentovaná Zuzana Mikulcová, ktorá prevedie Filipové pesničky vo svojom klavírnom aranžmáne. Na koncerte si môžete tiež zakúpiť Spevník Lasica + Filip + Satinský z vydavateľstva Literárna bašta, ktorý mal tento rok krst. Nezmeškajte jedinečný večer a nahliadnite cez okno do geniality Jara Filipa.

JF TRBT BAND
je hudobné zoskupenie, ktoré vzniklo pri príležitosti krstu spevníka Filip – Lasica začiatkom leta. Ambíciou projektu je čo najvernejšia interpretácia piesní Jara Filipa. Ako poctu jeho dielu hrá skupina prierez širokou tvorbou, ktorý určite poteší jeho nemalú fanúšikovskú základňu. JF TRBT BAND tvoria rozmanití hudobníci z Banskej Bystrice, Zvolena a okolia. V Trenčíne sa predstavia v zložení Lenka Moncoľová (spev), Júlia Kuricová (spev), Pavol Kováč (klávesy), Martin Borovjak (basová gitara), Juraj Gažmerčík (bicie, spev), Alexandra Volentierová (flauta, spev), Pavol Pondelík (saxofón) a Aňa Čekanová (gitara).

Zuzana Mikulcová
je speváčka a skladateľka, ktorá na seba upozornila v roku 2010 ako víťazka súťaže Nové tváre slovenského jazzu, so svojou kapelou zabodovali aj v súťaži Košický zlatý poklad. Zuzana robila predskokana Jamesovi Bluntovi a tento rok si ju ako support vybral José James. Na konte má debutový album Slová, ku ktorému pred rokom pridala album Dievča. Pri príležitosti výročia smrti Jara Filipa v minulosti iniciovala hudobnú poctu Mladá Generácia Jarovi Filipovi.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Tribute to Jaro Filip
  • Prízemie
    Cena
    9,00 €

  • Balkón
    Cena
    9,00 €

Odporúčané

Robo Opatovský & Cimbal Brothers Vianočné turné 2019
Koncert

Robo Opatovský & Cimbal Brothers Vianočné turné 2019

December 2019
Slovensko
Detail podujatia
STEFANIK TRAIL
Šport

STEFANIK TRAIL

22.-23.5.2020
Štefánikova magistrála (Bradlo - Bratislava)
Detail podujatia
Cigánski Diabli – turne s novým CD KONE
Koncert

Cigánski Diabli – turne s novým CD KONE

November - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Divadlo

Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

2019
Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Detail podujatia