Trebatické Hody 2023

Trebatické Hody 2023

18.08. - 20.08.2023
Motokárová dráha Trebatice, Dráhová 192/5, 922 10 Trebatice

Hody Trebatice budú tento rok trojdňové, zahrajú HEX, Gladiator aj Zuzana Smatanová!

Festival Hody Trebatice vypukne už 18. až 20. augusta 2023! Na Motokárovej dráhe v dedinke neďaleko Piešťan zahrajú kapely HEX, Gladiator, Slobodná Európa, AYA, Smola a Hrušky, český pesničkár Pokáč aj speváčka Zuzana Smatanová, ktorá má v kapele novinku! Hody budú tento rok dokonca trojdňové. Do Trebatíc pozývajú organizátori fanúšikov zo zrušeného festivalu v Jaslovských Bohuniciach, stačí sa preukázať pôvodnou vstupenkou. Príďte zažiť super atmosféru, kolotoče aj skvelú gastrozónu, brány festivalu sa otvárajú o 14:00 hodine!

Hody Trebatice ponúkajú už tradične skvelú zábavu, atrakcie aj sprievodný program pre celú rodinu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na trojdňový maratón dobrej hudby všetkých žánrov a skvelú atmosféru.

„Pridať tretí deň sme sa rozhodli minulý týždeň, a to z dôvodu zrušenia festivalu v Jaslovských Bohuniciach kvôli nepriaznivému počasiu. Fanúšikovia, ktorí majú zakúpené vstupenky do Jaslovských Bohuníc, ich môžu použiť v Trebaticiach. Práve preto sme do Trebatíc pridali koncerty skvelej speváčky Zuzany Smatanovej a skupiny Smola a Hrušky. Takže budeme žúrovať a baviť sa úplne celý víkend,“ pozýva organizátor festivalu Dušan Drobný.

Tento rok príde na Hody Trebatice aj český hosť! Na festivale vystúpi obľúbený pesničkár Jan Pokorný alias Pokáč, ktorý hrá na gitaru a ukulele. Fantastickú atmosféru vytvoria kapely HEX, Gladiator, Slobodná Európa, AYA, Smola a Hrušky, Alkehol, Bullet Holes, Duchoňovci či Cico Band. Pre malých pripravili organizátori špeciálny detský program. V rámci neho vystúpia v sobotu bosorky z Veľkého Klíža, ktoré zaspievajú aj úspešnú skladbu od kapely Heľenine Oči. Na festival sa teší aj charizmatická speváčka Zuzana Smatanová, ktorá má v kapele novinku!

„Hody v Trebaticiach sú jedna z mojich najobľúbenejších akcií v lete. Aktuálne mám s kapelou vynovený program, hrám tohtoročné nové single Tajomstvo aj Gravitácia. A samozrejme aj staré pesničky, ktoré ľudia veľmi dobre poznajú. Máme v kapele nového klávesáka, tak sa tešíme, že zažíva s nami prvé festivalové leto. Pripravujem v štúdiu nové pesničky, ktoré fanúšikom do konca roka ešte predstavím,“ teší sa Zuzka Smatanová.

Nenechajte si ujsť skvelú zábavu a zmes všetkých hudobných žánrov 18. až 20. augusta 2023 na Hodoch Trebatice. Čakajú vás kolotoče a fantastická gastrozóna. Brány festivalu sa otvoria v piatok o 14:00 a uzavrú sa v nedeľu o 23:30. Možnosť stanovania je rovnako ako aj minulý rok na parkovisku a je bezplatná. Upozorňujeme však návštevníkov, že stanovanie je na vlastnú zodpovednosť. Permanentka na tri dni bude na mieste konania stáť 25 eur, za jeden deň zaplatíte 20 eur a ZŤP 15 eur. Aktuálne informácie nájdete na https://www.hodytrebatice.sk/ a na facebookovej stránke https://www.facebook.com/hodytrebatice/

Zľavy:
Iba na mieste konania.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich
predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.


  • Permanentka
    Cena
    20,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Fight Night Challenge 6
Šport

Fight Night Challenge 6

20.04.2024 18:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
FABRIQ MMA 5
Šport

FABRIQ MMA 5

15.06.2024 18:00
Športová hala Milénium, Jiráskova 2317, 940 02 Nové Zámky
Detail podujatia