TOPFEST 2023

TOPFEST 2023

30.06. - 01.07.2023
Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom

Píše sa rok 2003 festivaly neboli toľko v prúde ako teraz, a tak vznikla myšlienka spraviť najväčší rockový festival s názvom TOPFEST! Začiatky neboli síce najlepšie ale postupom času sa to stupňovalo. Naši skalní fanúšikovia si určite pamätajú kde začínal TOPFEST, bolo to v Novom Meste nad Váhom na Zelenej vode kde vydržal do roku 2012 kedy sa presunul do Piešťan na letisko. Jeho pôsobenie na letisku bolo krátke ale za to veľmi intenzívne.
Rok 2018 bol prelomový keďže sme sa  presunili naspäť na Zelenú vodu síce na krátko keďže rok 2020 z dôvodu pandémie bol zrušený . Rok 2021 bol plný nie uplne dobrých správ,na poslednú chvílu sme sa museli presťahovať na Jazdiareň banát do Častkoviec.

Ale prečo o tomto všetkom hovoríme? Milí fanúsikovia a priaznivci festivalu TOPFEST! Rok 2023 bude plný prekvapení nie len čo sa týka kapiel a programu ale hlavne preto,že TOPFEST sa vracia tam kde sa narodil a to je ZELENÁ VODA v Novom Meste nad Váhom.
Intenzívne pracujeme a komunikujeme s headlinerom festivalu ktorého sa dozviete čoskoro.
Zatiaľ vám ale prezradíme dve české kapely na ktoré sa môžete tešiť! Sú nimy kapela Mirai a druhou je kapela ALKEHOL ORIGINAL. Ostatné kapely vám budeme prinášať čoskoro. Ale verte! 20 rokov TOPFESTU oslávime tak ako sa patrí.


História interpretov na TOPFESTE:
Guns N‘ Roses, Iron Maiden, Megadeth, Sum41, Slayer, Sabaton, Europe, 30 Seconds to Mars, Rag’n‘Bone Man, Slash, Apollo 440, Amaranthe, Cavalera Conspiracy, Status Quo, Saxon, Nightwish, Billy Talent, Ska-P, Helloween, The Exploited, Twisted Sister,Hollywood undead, Arch Enemy, Stratovarius, Chelsea Grin, Guano Apes, Puddle of Mudd, Bastille,
Gogol Bordello, Skindred ,Clawfinger, Deez Nuts, Within Temptation, The Toy Dolls, U.K. Subs a mnoho mnoho ďalších známych interpretov. 
 
Nemôžeme však zabudnúť ani na krstného otca festivalu skupinu Kabát.
Za celú dobu festivalu u nás hralo mnoho slovenských a českých interpretov ako napríklad IMT Smile, Divokej Bill, Tublatanka, Čechomor, Hex, Karel Gott, Chinaski, Škwor, Zuzana Smatanová, Horkýže slíže, Desmod, Walda gang, Wanastowi Vjecy, Palo Habera a Team, Peter Nagy, Ine Kafe, Bijouterrier, Slobodná Európa, Polemic, Zóna A, Helenine oči a mnoho ďalších.
Všetkým kapelám ktoré za tých 20 rokov TOPFESTU na TOPFESTE hrali ďakujeme za spoluprácu, za to ako ste tvorili TOPFEST TOPFESTOM!
 
V roku 2023 teda na 20-tom ročníku festivalu si spolu s nami zaspomínate aspoň pomocou filmových a fotografických dokumentov, ktoré si spolu budeme premietať priamo na festivale podľa ročníkov.
Ďakujeme aj vám míli fanúšikovia TOPFESTU, že ste s nami už neuveriteľných 20 rokov!Informácie budú priebežne dopĺňané.

Zľavy:
Iba na mieste konania.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich
predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.


  • Permanentka
    Cena
    35,00 €
    Počet

Odporúčané

Dylan Moran We Got This - Bratislava
Show

Dylan Moran We Got This - Bratislava

03.03.2023 20:00
A4 Studio, Trnavská cesta 39, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Fight Night Challenge 3
Šport

Fight Night Challenge 3

27.12.2022 18:00
Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, 612 00 Brno-Královo Pole, Czechia
Detail podujatia
Richard MÜLLER ´22 TOUR - pokračovanie
Koncert

Richard MÜLLER ´22 TOUR - pokračovanie

Jeseň / zima 2022
Slovensko
Detail podujatia
Sima Magušinová s kapelou – Advent s Vami
Koncert

Sima Magušinová s kapelou – Advent s Vami

December 2022
Slovensko
Detail podujatia
Sit Down s Veronikou - Bratislava
Show

Sit Down s Veronikou - Bratislava

11.12.2022 19:00
Hotel Color, Pri Starom mýte 3095/1, 831 04 Bratislava
Detail podujatia