Tom Kave Talk show  - Poprad
Tom Kave Talk show  - Poprad

Tom Kave Talk show - Poprad

08.12.2022 19:00
Kongresová sála AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Podujatie Tom Kave Talk show  - Poprad, ktoré sa malo konať 08.12.2022 sa presúva na nový termín (pravdeodobne február 2023). Nový termín bude upresnený.

PREDAJ POZASTAVENÝ

Dámy a páni.

Zapíšte si do Vašich diárov termín 7. a 8.decembra 2022. Na Slovensko prichádza niečo čo tu ešte nikdy nebolo, TOM KAVE TALK SHOW. Vzťahy a opäť vzťahy. Sú všade okolo nás. Tak obrovsky nepochopená definícia, a pritom tak dôležitá v našich životoch. Bohužiaľ, vzťahy dnes nefungujú. Dáva sa im stále menej a menej pozornosti. Prečo? Pretože sa deje rýchly odklon od Rodiny. Zabúdame, že Rodina je to najviac. Naháňame sa a čas beží. A my to chceme zmeniť a zachrániť. Do kruhu šťastného a úsmevného života patrí aj vzťah / Rodina. Už sa zistilo, že vzťah nie je len vzťah, nestačí mať len vzťah. Vzťah treba tvoriť a zvládať ho. Každý deň. Ale ako? To je už účel Tom Kave Talk Show, lukratívna, jedinečná, estetická, náučná, motivačná a zároveň zábavná. Vždy so zaujímavými hosťami. Nie typická ale iná. Príď sa presvedčiť.

7.12 štartujeme v Hoteli Slávia v Košiciach veľkolepý Grand Opening a 8.12 v kongresovej sále v Aquacity Poprad pokračujeme.

Pozor! VSTUPENKY sú v obmedzenom počte!

Špeciálnymi hosťami 7. a 8.decembra na Tom Kave Talk Show budú viaceré slovenské osobnosti. Pozvanie prijal obľúbený slovenský herec, ktorý roky hviezdil na televíznych obrazovkách v seriáloch Mafstory známy ako Banán či Profesionáli, Peter Batthyany. Pozvanie prijala aj legenda tanečnej scény Johnny Mečoch alias Johnny Perfecto, Inšpiratívny rečník na vozíku s ťažkým príbehom Tomáš Masaryk a energiou nabitý coach a podnikateľ Milan Tkáč alias Milan Coach. Budete počuť čo ste ešte nikdy nepočuli, každý príbeh hostí je inšpiratívny, až neuveriteľný. Ako klenot večera na Tom Kave Talk Show bude mladá a talentovaná speváčka Lucia Gibarti, ktorá sa do pamäti, nie len hudobných nadšencov, vryla ako hlas titulnej skladby kino trháka SVIŇA, svojím sólovým hudobným počinom vyráža dych! Pri jej novinke, anglickej piesni WINNER sa naskytá otázka:  je to skutočne tá istá speváčka, ktorej hlas vďaka hitu Slovensko moje, otčina moja, pozná celé Slovensko? TOM KAVE TALK SHOW bude aj o speve, a nie hocijakom.

Dňa 7. a 8.12.2022 sa zrodí na Slovensku niečo nové, do detailu premyslené, už to nikdy nebude ako predtým, už nikdy nebudeš stagnovať vo vzťahu, ani v ňom trpieť. Konečne vzťah bez bolesti. Dozvieš sa tajomstvo fungujúceho vzťahu. Účelom Tom Kave Talk Show je zanechať uvedomenia a odhaliť pravdu. Už nemôžeme čakať, že zajtra bude lepšie a veriť, že sa to samo vyrieši. Potrebujeme sa spájať a hovoriť otvorene, hovoriť pravdu. V pravde je sila.

Grand Opening sa bude konať v luxusnom hoteli Slávia v centre Košíc, kde sa zídu ľudia z celého Slovenska.
Dresscode sa vyžaduje a odporúča nasledovný:
SMART CASUAL
CASSUAL DRESSY
BUSINESS CASUAL
BUSINESS FORMAL
COCKTAIL
SEMIFORMAL

TOM KAVE TALK SHOW nebude jednorazová. Nebude to len Talk Show. Bude tu pre Vás dlhodobo. Nebude iba o rozhovoroch, bude o uvedomeniach, emóciách, silných príbehoch, autenticite, zábave, príjemnej atmosfére a AHA momentoch. Uvádza a moderuje Tom Kave.

Organizátor podujatia si vyhradzuje právo na zmenu termínu a hostí v prípade neočakávaných udalosti.

Kto je Tom Kave?
Rodený v Humennom, ambiciózny a odhodlaný odišiel do Bratislavy ako 13 ročný a nastúpil do 9 triedy základnej školy. Prestúpil z jeho rodného futbalového klubu v Medzilaborciach, do ŠK Slovan Bratislava. Ako 19 ročný totálne zamiešal karty v jeho živote a z futbalu prešiel na kontroverznú prácu striptéra, v roku 2014 získal titul majstra Európy v pánskom striptíze, následne viedol jednu z najúspešnejších striptízových agentúr na Slovensku vôbec kde vypredával divadla a sály. V roku 2016 začal moderovať eventy a v tom čase sa vydal na cestu osobnostného rozvoja až dodnes. Jeho najväčšie podujatia, ktoré moderoval, boli v roku 2017 v Prahe pred približne 15 000 ľuďmi a v tom istom roku v Bratislave pred 2000 ľuďmi. Od roku 2021 vedie krásny a harmonický vzťah, ktorý je každým dňom krajší a pevnejší. Našiel jeho kráľovnú, a to doslovne. V tomto roku sa rozhodol založiť Tom Kave Talk Show, ktorá sa bude primárne venovať téme partnerské vzťahy, samozrejme na rovinu bez servítky. Rodina je stavebný základ našej spoločnosti, tak to vždy bolo a bude. Bez výnimky

Otvorenie sály: 18:30
Oficiálny Začiatok : 19:00
Koniec : 21-22 hod

Vstupenky:

VIP ZONE GRAND OPENING v cene 69 eur zahrňa:
Vstup na lukratívnu TOM KAVE TALK SHOW
Emotívne a zdrvujúce príbehy hostí
Spevácke hity Lucie Gibarti
Welcome drink
Pohodlné kaskádovité kino sedenie najbližšie k pódiu

CLASSIC ZONE GRAND OPENING v cene 39 eur zahrňa:
Vstup na lukratívnu TOM KAVE TALK SHOW
Emotívne a zdrvujúce príbehy hostí
Spevácke hity Lucie Gibarti
Pohodlné kaskádovité kino sedenie


Viac informácií na:
www.tomkave.com
TikTok : tomkave_official
Instagram : tomkave_official7X
YouTube : Tom Kave_official


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich
predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Odporúčané

JOSÉ CARRERAS
Koncert

JOSÉ CARRERAS

07.06.2023 20:00
Steel Aréna – Košický štadión L. Trojáka, Nerudova 12, 040 01 Košice
Detail podujatia
CIBULA FEST 2023
Festival

CIBULA FEST 2023

21.07 - 23.07.2023
Letisko Holíč, Staničná 789/13, 908 51 Holíč
Detail podujatia
LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej
Koncert

LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Jar 2023
Slovensko
Detail podujatia
Fight Night Challenge 4
Šport

Fight Night Challenge 4

13.05.2023 18:00
Mestská športová hala, Rybníková 576/15, 917 01 Trnava
Detail podujatia
Na srdci mi hraj!
Koncert

Na srdci mi hraj!

Sezóna 2023
Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28, 821 04 Bratislava
Detail podujatia
NA SKLE MAĽOVANÉ - legendárny muzikál
Divadlo

NA SKLE MAĽOVANÉ - legendárny muzikál

18. 5. - 18. 6. 2023
Bratislava
Detail podujatia