Tech Essence - Magic Garden Edition

Tech Essence - Magic Garden Edition

16.07.2021 22:15
*enjoyclub Žilina, Mariánske Námestie 29/6, 010 01 Žilina

Podujatie Tech Essence - Magic Garden Edition, ktoré sa malo konať 18.09.2020 a bolo avizované ako zrušené sa uskutoční dňa 16.07.2021 o 22:15. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk a ešte neuplatnili refundáciu za zrušené podujatie dostanú túto informáciu emailom (vstupenky zostávajú v platnosti). V prípade nezáujmu o náhradný termín, môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 28.06.2021 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom.V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk.

Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky na predajnom mieste si môžu nárokovať vrátenie priamo tam, taktiež do termínu 28.06.2021.


Začiatok akcie: 22:15
Koniec akcie: 9:30
Afterparty: 5:30 - 9:30
Vstup: 18+
VIP ticket: backstage, extra bar + extra wc

★ TECH ESSENCE - MAGIC GARDEN EDITION

★ Naposledy nás zatvorili 24 hodín pre začatím eventu. Teraz sme odhodlaní Tech Essence mašinu opäť rozbehnúť do prevádzkovej teploty a veríme, že nám to nejaké vyhlásenie vlády už nepokazí.
Signate aka Martin Frost Vás všetkých pozýva do Magickej záhrady Tech Essence, ktorá rozkvitne do krásy už 16. júla!

★ Interaktívny zväčšený stage, viac priestoru, komfortu, dekorácií, rekvizít a v konečnom dôsledku viac zábavy! Presne to chceme docieliť ďalším pokračovaním Tech Essence. Chceme, aby ste sa cítili #different a všetko na tomto evente tomu podriadime!

★ Dresscode na našich eventoch nebol vždy striktnou povinnosťou a s výnimkou bálu ani nie je. Avšak ak chcete zapadnúť do koncepcie žúrky v magickej záhrade, kľudne si na seba dajte niečo tematické - farebné alebo sa oblečte do zeleno čiernych farieb a určite dokonale zapadnete.

★ Tešiť sa môžete aj na nevšedné a originálne postavy, ktoré Vás obklopia a prevedú magickými chodníčkami. Spolu s vílami, záhradníkmi, čarodejníkom a zvieratami budete ponorení do elixíru Tech Essence, po ktorom budete spolu s ostatnými šíriť mier, lásku a šťastie.

★ Špeciálny hosť resp. hosťka bude tentokrát z Čiech, nakoľko kvôli covidu je veľmi riskantné bookovať letenky a teda Shadyma s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíte až na ďalšom pokračovaní Tech Essence. Každopádne tešiť sa môžete na charizmatickú techno divu spoza rieky Moravy - Jaqullin! Jaqullin vlastným menom Jana Pokorná, je mladá umelkyňa pôvodom z Brna, žijúca v Prahe, ktorá je v Českej republike stále viac obľúbená. Hudbe se venovala už od útleho veku, keď hrala na najrôznejšie nástroje. Postupom času si prešla takmer všetkými štýlmi a zakotvila až pri elektronickej hudbe. V súčasnosti hrala na najznámejších eventoch v Českej republike ako napríklad Apokalypsa, Mácháč, Beats For Love, Svojšice… Vždy chceme priniesť na našich eventoch nový pohľad na techno od najrôznejších umelcov. Aj to je jeden z dôvodov, prečo uvidíte na stagei JAQULLIN, ktorá vás strhne energickým a tučným technom. Tešíme sa, že sa pridá do rodiny Tech Essence.

★ Sekundovať jej bude ostrieľaný domáci dj a hlavne skvelý producent, ktorý dodáva na scénu veľké množstvo kvalitného techna. Na Tech Essence vystupoval ešte v jej začiatkoch a svoje miesto si jednoznačne zaslúži. Imiho netreba nejako špeciálne predstavovať. Drvivá väčšina jeho zvuk a prácu pozná. NIč menej nič viac, Yuhos prinesie do magickej záhrady poriadnu dynamiku a výbušnosť, ktorá je jemu vlastná.

★ Hostí budú dopĺňať chalani, ktorý vyhrali dj konstest. Kopi a Rafaell sa zhostia úlohy kvalitného warmupu, ktorý nám ustelie a zarobí na našlapaný celovečerný žúr.

★ Keďže sme sa dlho nevideli, tak na záver pridávame špecialitku vo forme áfterky, kde sa o nás postará Miško Marko aka Sakel spolu s ostatnými djs. Áferka bude prebiehať na Alternatíve, ktorá v minulosti tradične hostila Tech Essence. Tentokrát si to tam strihneme do 9:30 a veríme, že bude každému dostatočne sýto.

★ SIGNATE aka MARTIN FROST
facebook.com/iamsignate
instagram.com/iamsignate
https://soundcloud.com/signateofficial

★ JAQULLIN (CZ)
https://www.facebook.com/djjaqullin
https://www.instagram.com/jaqullin/
https://soundcloud.com/jana-pokorn
★ YUHOS
https://www.facebook.com/djImijuhos
https://www.instagram.com/yuhos_music/
https://soundcloud.com/juhosimi
https://open.spotify.com/artist/2eRBMORaJISKYwmiaken27...

★ SAKEL
https://www.facebook.com/sakel.dj
https://www.instagram.com/sakel.dj/
https://soundcloud.com/sakeldj

★ KOPI
https://www.instagram.com/dj.kopi/
https://open.spotify.com/artist/3vQToitmV1wt8ZMPFAZFEG...

★ RAFAELL
https://www.instagram.com/rafaellaci/


Rezervácia stolov: enjoyrezervacie@gmail.com alebo FB *enjoyclub"


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.


 • Vstup / Entry
  Cena
  9,90 €
  Počet
 • VIP Vstup / VIP Entry
  Cena
  19,90 €
  Počet

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Medzinárodné letecké dni SIAF 2021
Festival

Medzinárodné letecké dni SIAF 2021

04.09. - 05.09.2021
Letisko Kuchyňa, Letecká základňa Malacky
Detail podujatia
FOLKLÓR VO FRAKU
Koncert

FOLKLÓR VO FRAKU

25.06.2021 19:30
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

30.09.2021 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia