Peter Bič Project – LABYRINT TOUR - Bratislava

Peter Bič Project – LABYRINT TOUR - Bratislava

10.09.2020 20:00
InPark / Summer In Peace, Viedenská cesta Bratislava

Podujatie Peter Bič Project – LABYRINT TOUR v Bratislave sa z dôvodu prísnych hygienických opatrení presúva do exteriéru, na miesto InPark Incheba, Viedenská cesta Bratislava (pôvodne Ateliér Babylon). Čas začiatku sa posúva na 20:00 (pôvodne 19:00). Všetky vstupenky zostávajú v platnosti.

Zákazníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na balkón vo vyššej cene budú na základe danej ceny náležite usadení na miesta s výborným výhľadom.


Vyjadrenie organizátora:

Milí naši priatelia a fanúšikovia skupiny Peter Bič Project. Záleží nám na Vašej bezpečnosti a z toho dôvodu sme sa rozhodli na poslednú chvíľu presunúť koncert v Bratislave do exteriéru, kde si vieme užiť koncert spoločne a zároveň splniť aj tie najprísnejšie bezpečnostné opatrenia. Lístky na sedenie zostávajú v platnosti. Zmena nastáva iba v čase začiatku koncertu, presúva sa na 20:00.
Oslávte s nami čerstvé víťazstvo ocenenia OTO a poďme si spolu užiť krásny ešte letný večer.
Ďakujeme že ste s nami!
Vaša kapela roka 2019!!


Podujatie Peter Bič Project – LABYRINT TOUR v Bratislave sa v pôvodne avizovanom termíne neuskutoční. Podujatie sa presúva na termín 10.9.2020 (pôvodný termín 16.4.2020). Vstupenky zostávajú v platnosti.

Vyjadrenie organizátora:
Vzhľadom na vývoj udalostí posledných dní asi nemusíme veľmi vysvetľovať prečo sme preložili Labyrint Tour 2020. Tešili sme sa, že hudbou privítame jar. Zostávame však doma, rovnako ako dnes  všetci. Sme radi, že Vám už teraz môžeme ponúknuť nové termíny koncertov. Bude to jesenné turné v rovnakých mestách.
Ďakujeme Vám, a tešíme sa stretnutie a koncerty spoločne s Vami. Už Čoskoro.


PETER BIČ PROJECT – LABYRINT TOUR 2020

Skupina Peter Bič Project vydala na sklonku roka 2019 album Labyrint, Ten obsahuje hneď niekoľko hitov,  ktoré dobyli rebríček najhranejších skladieb v slovenských rádiách.

Nedívaj sa tak, Z Výšky ( tá sa objavila aj v jojkárskom  seriáli „Som mama“), alebo hit, s nádychom leta a pohody  Láva. Momentálne skupina dominuje so skladbou  Čoskoro, ktorá, sa na začiatku roka 2020 stala opäť  najhranejšou skladbou v rádiách. V RTVS ich môžete počuť v ústrednej piesni nového seriálu Hniezdo.

Petra Biča ako moderátora, zas, v  mimoriadne obľúbenom programe RTVS  3 pódia. Kvalitu skupiny potvrdzujú aj nominácie na OTO 2019 v kategórii skupina a tiež nominácia pre Viki Vargovú v kategórii speváčka, a Petrova aj v kategórii moderátor.


Otvorenie brán: 18:30 hod.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • ZŤP vozičkár
  Cena
  5,00 €
  Vypredané
 • Prízemie
  Cena
  23,00 €
  Vypredané

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
JOZEF HOLLY just for Women ONLINE
Koncert

JOZEF HOLLY just for Women ONLINE

08.03.2021 19:00
U vás doma
Detail podujatia
Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA
Koncert

Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA

23.11. a 25.11.2021
Košice, Bratislava
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2022
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

25.02.2022 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia