Open Summer Párty 2018  / EKG a Ty

Open Summer Párty 2018 / EKG a Ty

29.6. - 30.6.2018 (21:00 - 04:00)
objekt MOTEL KAMENEC, Kaluža 225, 072 36 Kaluža

Piatok 29.6.2018 sa otvárajú brány Motela Kamenec počas sezóny 2018. Headlinerom bude producent a dj Tom Staar, ktorý brázdi cely svet  a veľké festivaly, remixoval osobnosti elektronickej hudby ako Swedish House Mafia či Armin van Buuren. Aktuálny Groove progressive Vám odprezentuje priamo na Moteli Kamenec. Takisto sa predstavia stálice Dj Robin a Bongoman Elizz, mladý talentovaný dj a producent Dinelo a samozrejme najžiadanejší, najbookovanejší dj Slovenska a resident otvorenia sezóny na šírave Dj EKG.

Sobota 30.06.2018 bude špeciálna, DJ EKG odohrá svoj 6 hodinový "open to close" set. Aj tento rok je destinácia Motel Kamenec jeho voľbou na špeciálny celovečerný 6 hodinový set, ktorý bude situovaný na špeciálnom stage-i medzi ľuďmi.

Výhody VIP vstupenky: osobitný vstup do areálu, VIP priestor s najlepším výhľadom na stage, welcome drink, vip bar


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 

  • VIP vstupenka sobota
    Cena
    14,99 €
    Nie je v predaji

Odporúčané