ONLINE TEMNÉ KECY

ONLINE TEMNÉ KECY

19.04.2020 20:00
https://live.upcoming.sk/predpredaj-sk

Temné Kecy stand-up komedy show  natvrdo a bez cenzúry rovno vo vašej obývačke?!  
 
19. apríla 2020  sa mala uskutočniť ďalšia veľkolepá premiéra najtvrdšej stand-up komedy  show Temné Kecy . Tiež si sa na ňu tešil a pandémia ti to prekazila? Nezúfaj , nič nie je vďaka  onlajnu  stratené! Slobodu pohybu možno obmedziť , slobodu prejavu však nie. 
Pre veľký záujem Temné Kecy  prinesú v stanovenom termíne , 19.4. 2020 o 20.00 hod, priamo k vám domov (alebo kde len chcete) svoju najnovšiu premiérovú show z februára 2020 v HD televíznej kvalite , ktorá ponúkne dve a pol hodiny najlepšieho česko-slovenského stand-up humoru! V tomto nadupanom zázname z Atelieru Babylon , to za vás na plné gule povedia špičky slovenskej stand-upovej scény ako :Ladižo, ktorý situáciu vôbec nepodceňuje, lebo si ešte pamätá  španielsku chrípku, Jerry Veľmajster, ktorý sa medzičasom stal militantným vegánom a podnikol  útoky na  predajne Mäso-údenín, Heňo Fačkovec z Nitry, ktorý je ako politológ na situáciu bez peňazí zvyknutý, skvelá stúpajúca hviezda česko - moravskej scény Libor Macháček, ktorý sa pristavil cestou z Tatier (áno, niektorí Česi sa vracajú)!, stále populárnejší a obľúbený  herec Števo Martinovič, open mic Jožo Skladník a pre spestrenie skvelý hudobný hosť , speváčka KS Loops. 
 Show bude po zakúpení lístka dostupná 48 hodín (a 4 hodiny budete mať na jej dopozeranie) 
Len za 9 € dostanete normálny listok / online prístup /  a za 15 € VIP lístok / online prístup / , ktorým môžte  podporiť kultúru a ľudí  ktorí z nej žijú ! Teplé rožky vám dodať nevieme, ale  pravidelnú dávku smiechu vám uprieť nedokážeme.
 Smiech lieči priatelia . !!!
Temné Kecy stand-up komedy crew .
 
 
PODPORTE NÁS KÚPOU ŠTÝLOVÉHO OBLEČENIA na www.merch.sk.
• Web • Facebook • Instagram
Všetky vyrozprávané príbehy a spomínané osoby v TK ,sú fiktívne a nezobrazujú skutočné osoby a ani udalosti! TK sú divadelné predstavenie s výrazným umeleckým posunom a štylizáciou!
 
Cenník:
- PPV 9 €, 15 €

PPV (pay-per-view) prenos nájdete tu: live.upcoming.sk/predpredaj-sk

Je potrebné zadať 8 (osem) miestny kód z voucheru, ktorý Vám po úspešnej platbe príde na mail vo formáte PDF (pozor! nezadávajte číslo objednávky).
 

Zakúpenie PPV prenosu je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • PPV (pay-per-view)
  Cena
  9,00 €
  Nie je v predaji
 • PPV (pay-per-view) VIP
  Cena
  15,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25
Šport

FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25

Sezóna 2024/25
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
FC Spartak Trnava - Aston Villa
Šport

FC Spartak Trnava - Aston Villa

20.07.2024 16:00
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Detail podujatia
Filip Jančík - Show filmovej hudby
Koncert

Filip Jančík - Show filmovej hudby

August, September
Zvolenský zámok, Námestie SNP 1, 960 01 Zvolen
Detail podujatia