Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

OKTÓBER FEST 2018

Prešovský Velodróm, Športová 1, 080 01 Prešov

28.9.2018 – 29.9.2018, 14:00 - 00:00hod.

Majáles v októbri ? Príď a zaži to s nami, my budeme pri tom!!
Jediný Slovenský štadión pre dráhovú cyklistiku, Velodróm v Prešove, cez víkend 28.-29.9.2018 ožije kultúrou a zábavou.

Organizátori majálesu Prešov, známeho aj ako "Unipo Fest", sa rozhodli zaviesť tradíciu "majálesu" aj na jeseň a do Prešova prinášajú novú "značku" podujatia s názvom OKTOBER FEST 2018.

Akcia by mala splniť účel kvalitnej rozlúčky s letom pre širokú Prešovskú verejnosť, kde si do priestorov velodrómu, cez víkend môžu prísť ľudia každej vekovej kategórie vypočuť koncerty svojich obľúbených kapiel.
Zároveň to bude "open air - semester opening párty" pre študentov.

Robiť majáles v októbrovej téme organizátorov priviedlo k myšlienke dať možnosť hosťom ochutnať až 6 značiek piva, zabaviť sa a pre "neznalcov prostredia" odkryť priestory Prešovského Velodrómu.

Na podujatí vystúpia Slovenské kapely, okrem iného aj "pop rockové stálice" scény Smola a Hrušky a Eleven Hill, unikátny žáner vytvárajúce kapely Hrdza a Silvayovci a "headlinermi" podujatia budú domáce Helenine Oči a špička hip hop-ovej scény na Slovensku Majk Spirit...

Areál Velodrómu sa prerozdelí na dve hudobné pódia, miesta s kvalitnou gastronómiou, miesta s prezentáciou pivných a iných partnerov a miesta s animačnými a zábavnými aktivitami.
OKTOBER FEST 2018 je podujatie, kde isto nesmieš chýbať!!


cena v predpredaji: 
4 EUR dvojdňový lístok

cena na mieste:
6 EUR - dvojdňový lístok
4 EUR - jednodňový lístok

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Dvojdňový vstup 4,00 € Nie je v predaji
ZŤP 0,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.