Obradné liečivé piesne - krst albumu

Obradné liečivé piesne - krst albumu

17.12.2022 18:00
Kultúrne centrum Modra, Sokolská 8, 900 01, Modra

Dlhoočakávaný nový album Kristíny Živeny Dubajovej a kapely Kolo Roka požehnáme spolu s vami na koncerte 17.12.2022 v KC Modra. 

Naživo si vypočujete všetky tie nádherné liečivé piesne, ktoré spolu spievame na obradoch a kruhoch už dvanásť rokov a profesionálne boli zaznamenané pre vás po prvý raz. 

Tieto piesne si s nami ľahko zaspievate, pretože sa text rýchlo naučíte a to vám vytvorí priestor uvoľniť sa do vedomého rozjímania, do modlitby za Matku Zem i ponoriť sa cez vibráciu zvuku do vedomého spolu-tvorenia Novej Zeme.

Obradné liečivé piesne otvárajú srdcia, ktoré boli zavreté, uvoľňujú hrdlo, ktoré sa bálo vyjadriť a byť počuté, pomáhajú spievať z plných pľúc, roztancujú nôžky, rozprúdia živu v tele, ale i pomôžu zvnútorniť sa do hlbokého seba samého rozplývajúc sa v jednote Všehomíra.

Tieto piesne sú rozjímavé, ale i divoké, ako premenlivý a divoko tancujúci je tanec živlov, ktorým je sám ŽIVOT.

Na tomto koncerte sa stretnete s takmer všetkými, ktorý na novom albume spolupracovali a budete tak mať možnosť nazrieť do zákulisia a spoznať ľudí, ktorí spojili svoje talenty, aby pre vás vytvorili spoločné liečivé hudobné dielo.

V pred-slnovratovom čase sa spoločne zastavíme, prepojíme a vytvoríme priestor pre hlboký ponor do krajiny svojej duše, aby sme z najdlhších nocí kola roka vyniesli do kolektívneho vedomia Zeme, i do našich osobných životov, to najžiarivejšie SVETLO TVORIVÉHO VEDOMIA.

Koncert a krst bude spojený s výstavou fotografií Gabriely Teplickej, ktorá niekoľko rokov zachytáva cez svoje umenie prácu kňažiek - sprievodkýň obradmi.

Cyklus KRUHY získal prestížne ocenenie  International Photography Awards v kategórii Udalosť-tradície a kultúra.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • Voľné sedenie
    Cena
    15,00 €
    Počet

Odporúčané

Dylan Moran We Got This - Bratislava
Show

Dylan Moran We Got This - Bratislava

03.03.2023 20:00
A4 Studio, Trnavská cesta 39, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Fight Night Challenge 3
Šport

Fight Night Challenge 3

27.12.2022 18:00
Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, 612 00 Brno-Královo Pole, Czechia
Detail podujatia
Richard MÜLLER ´22 TOUR - pokračovanie
Koncert

Richard MÜLLER ´22 TOUR - pokračovanie

Jeseň / zima 2022
Slovensko
Detail podujatia
Sima Magušinová s kapelou – Advent s Vami
Koncert

Sima Magušinová s kapelou – Advent s Vami

December 2022
Slovensko
Detail podujatia
Sit Down s Veronikou - Bratislava
Show

Sit Down s Veronikou - Bratislava

11.12.2022 19:00
Hotel Color, Pri Starom mýte 3095/1, 831 04 Bratislava
Detail podujatia