Martin Vetrák

Martin Vetrák

12.03.2023 18:00
DKC Veritas, Dominikánske námestie 8, 040 01 Košice

Podujatie Martin Vetrák, ktoré sa malo konať 12. 3. 2023 je ZRUŠENÉ.
Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V tomto emaile zákazníci taktiež obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí.
Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky na predajnom mieste / pokladni si môžu nárokovať vrátenie priamo tam.

Martin Vetrák je člen skupiny GIOIA. Mladý talentovaný slovenský spevák z Brezna a absolvent konzervatória v Banskej Bystrici v odbore muzikálové herectvo sa predstaví publiku v Košiciach!

Je finalistom televíznej súťaže Česko Slovensko má talent, kde obsadil vynikajúce 2. miesto. Je držiteľom ceny za najlepší sólový spevácky výkon na Medzinárodnom festivale Big Bandov. Koncertoval napríklad v nemeckom meste Paderborn, či na Muzikálovom festivale Jozefa Bednárika v Brusne.

Je spevákom rôznych žánrov, ktoré veľmi rád strieda — spieva komorné piesne za doprovodu klaviristky, spolupracuje s Vojenskou hudbou Banská Bystrica s A capellou OTTO Voce, ale aj s rôznymi jazzovými zoskupeniami.

Klavírny sprievod: Anna Burdová

Otvorenie brán o 17:30!


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Martin Vetrák
 • Hľadisko
  Cena
  10,00 €
  Nie je v predaji
 • Balkón
  Cena
  15,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE 2024
Show

LORD OF THE DANCE 2024

3.6.2024 a 4.6.2024
Bratislava, Košice
Detail podujatia