Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

MAIDAY 2018

Multi hala + areál, Alejová 2, 040 11 Košice

25.9.2018, 14:00 - 22:00hod.

“MAJÁLES” NA JESEŇ V KOŠICIACH
Pod ťarchou tisícok návštevníkov, v sprievode mohutných bassov a beatov a za rachotu rockových tónov bude areál hádzanárskej haly pri Hornbachu v Košiciach, v utorok 25.9.2018, hostiť podujatie MAIDAY 2018.

Organizátori Majálesu Košice, známeho aj ako "TUKE Fest", sa rozhodli potvrdiť tradíciu "majálesu" aj na jeseň, no zároveň podujatie z kapacitných dôvodov premiestniť na nové, priestorovo väčšie a zároveň krajšie miesto konania.
Maiday by mal splniť účel kvalitnej rozlúčky s letom pre širokú Košickú verejnosť, kde môžu prísť ľudia každej vekovej kategórie a užiť si koncerty svojich obľúbených kapiel.

Zároveň to bude "open air - semester opening párty" pre študentov.
Ešte pred odpálením show DJ-ja Maireeho na "indoor after stage" sa Košičania môžu tešiť na vystúpenie kapiel Helenine Oči, Horkíže Slíže a špičku slovenského rapu reprezentuje energiou nabitý Majk Spirit.

Vonkajší a vnútorný areál hádzanárskej haly sa prerozdelí na tri hudobné pódia, miesta s kvalitnou gastronómiou, miesta s prezentáciou piva a iných partnerov a miesta s animačnými a zábavnými aktivitami.
Za nás program na utorok 25.9. jasný !!

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 4,00 € Nie je v predaji
ZŤP 0,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.