Koncert Eclipse / Harlej

Koncert Eclipse / Harlej

14.12.2023 19:00
MMC, Karpatská 2, 81105 Bratislava

Unikátny double-headliner koncert kapiel Eclipse a Harlej sa uskutoční 14.12.2023 v MMC v Bratislave!

Eclipse patria k priekopníkom novej vlny švédkych hardrockových kapiel a so svojim predposledným albumom Wired dokázali nadviazať na veľký úspech predchodcu Paradigm a hitového singli Viva La Victoria. Zhruba 30 miliónov streamov, stovky koncertov vrátane festivalov ako Waken, Monsters Of Rock a Graspop, či spoločné turné s legendami ako Scorpions, Aerosmith, My Chemical Romance, Def Leppard a Motley Crue hovoria jasnou rečou o rastovom potenciále tejto sympatickej hard rockovej kapely. Práve vydali novinku Megalomanium a určite ju predstavia aj na decembrovom koncerte v Bratislave.

Harlej je jednou z najúspešnejsích českých rockových skupín. Počas svojej existencie nahrali 13 albumov, z ktorých štyri získali zlatú a dve platinovú platňu za dosiahnuté predaje. Harlej pravidelne vystupuje na prstížnych hudobných festivaloch, kde už roky patrí medzi obľúbené stálice a takisto aj ich vlastné turné sa vždy tešia nadštandardnej návštevnosti, o čom svedčí napríklad štyrikrát vypredaná Lucerna. Aktuálne vydávajú svoj štrnásty album Zatím je to dobrý pod hlavičkou Warner Music a novinku prídu predstaviť aj v decembri do bratislavského MMC. 

A keďže koncert bude tesne pred Vianocami, tak na terase sa bude variť kapustnica, ktorá bude ku každej zakúpenej vstupenke ZDARMA. 

VIP - obsahuje samostatné sedenie na balkóne pre 40 ľudí s vlastným barom a wc


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Státie
  Cena
  30,00 €
  Počet
 • Voľné sedenie
  Cena
  35,00 €
  Počet
 • VIP
  Cena
  40,00 €
  Počet

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál
Koncert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál

29.11. - 20.12.2023
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2023
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024
Koncert

NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024

Marec 2024
Bratislava a Košice
Detail podujatia