Jozef Holly band & Strings - OPEN AIR Bratislava 2020

Jozef Holly band & Strings - OPEN AIR Bratislava 2020

27.08.2020 19:30
Výstavisko Incheba - open air, Viedenská cesta Bratislava

Jozef Holly – slovenský crosover klavirista Vás aj so svojou kapelou a sláčikovým komorným orchestrom pozýva na veľkolepý a jediný koncert pod holým nebom v tomto roku. Zažite neopakovateľnú rozlúčku s letom pod hviezdami s výhľadom na Bratislavský hrad a v objatí tých najkrajších, najemotívnejších a zároveň strhujúcich melódií. Zaznejú diela hudobných velikánov v modrených úpravách, známe popové skladby popretkávané jazzovými improvizáciami, ale tiež krásne filmové melódie, ktoré sa Vám vryjú nielen pod kožu. Jozef Hollý je známy svojim nezameniteľným hudobným štýlom a prejavom, preto spojenie Mozarta s Edom Sheeranom alebo Beethovena s ACDC nie je ničím nemožným. Srdcia divákov si Jozef Hollý získava nielen ako klavírny virtuóz, ale tiež ako skladateľ  vlastných diel a spevák s pôsobivým hlasom. Nechajte sa unášať a presvedčte sa sami.

Účinkujú: JOZEF HOLLY (klavír a spev), PETER SZABO (basgitara), PALO BALO (bicie), MATEJ ŠAJGALÍK (klávesy), JÁN KOPČÁK (saxofón), DAVID BILEK (gitara), PETER FRKAL (violončelo), OXANA GÖRČIOVÁ (1.husle), INGRID JANIKOVIČOVÁ (2.husle), SVETLANA VALERI (viola) a ďalší  


Organizátor si v prípade sprísnenia opatrení súvisiacich s COVID -19 vyhradzuje právo na zmenu času konania podujatia.
Zľavy:
bez možnosti zliav

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 

Jozef Holly band & Strings - OPEN AIR Bratislava 2020
 • Sektor A
  Cena
  45,00 €
  Nie je v predaji
 • Sektor B
  Cena
  39,00 €
  Vypredané
 • Sektor C
  Cena
  35,00 €
  Nie je v predaji
 • Sektor D
  Cena
  30,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Posledný bohém – Karol Duchoň´70
Koncert

Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Október 2020
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia