JINJER + supports

JINJER + supports

20.06.2018 19:00
Randal Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

JINJER + supports

chytľavá zmes metalcoru, djentu, hardcore & groove metalu

Jediná show na Slovensku!!

Do Bratislavy zavíta opäť najznámejšia ukrajinská kapela JINJER na čele so sexi frontmankou Tatianou Shmailyuk. Čoraz populárnejšia kapela predstavuje neuveriteľne chytľavú zmes metalcoru, djentu, hardcore & groove metalu. So silným zavíjaním a dušu trasúcimi vokálmi je frontmanka Tatiana elementom, ktorý dodáva rovnováhu a drží to celé pokope a zaručene vám natrasie kosti. Kapela absolvovala za posledných pár rokov množstvo klubových koncertov a festivalov po celej Európe ,USA a Severnej Amerike.  Fanúšikovia ich mohli vidieť aj ako support pred slávnymi CRADLE OF FILTH a naposledy s ARCH ENEMY. Bratislavský koncert bude prierezom ich doterajšej tvorby a kapela zahrá aj ich najväčšie hity. Jedným so špeciálnych hostí bude slovenská kapela MOFOKILLER.

Viac info na Facebooku.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Voľné státie
    Cena
    12,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané